Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Múltkor amikor a nővérem...

Múltkor amikor a nővérem hazajött és adott két puszit éreztem, hogy olyan szájszaga van mint a pöce gödör. Most akkor mit csináljak mindig is éreztem régebben is. Mondjam el neki? Én 22/F Ő 30 L

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz valamelyik foga valószínűleg, vagy nagyon sok a fogköve.
2013. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg sokat dohányzik ...
2013. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem dohányzik
2013. okt. 15. 12:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul zár a gyomorszája.

Vagy éhezteti magát ezért jön fel a gyomorszag.


Sok minden lehet.


Nekem pl. reggel nagyon büdi a lehelletem, pedig nincs rossz fogam, mert abnormálisan figyelek erre. Szóval, amíg nem eszem valamit, addig büdi, utána helyreáll a ph-m vagy nem tudom.

2013. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, és mindenképpen szólj neki, finoman, hogy kicsit kellemetlen a lehellete, nézesse meg a szájüregét vagy ilyesmi. : )

Ha te érzed, más is érzi és az ciki.

2013. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lienah ***** válasza:
Nem csak rossz fog lehet... Olvass utána, reflux.
2013. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen mondd el neki. Én a testvéremnek azonnal szólnék zokszó nélkül. Nyilván mások is érzik, de nem szólnak neki. Múltkor az ovodában előttem állt a sorban egy anyuka (ebédbefizetés volt épp) és hátrafordult és elkezdett beszélni hozzám. Azt hittem elájulok, olyan szájszaga volt, láttam hogy még a hárommal mögöttem állók is érezték... Nagyon ciki. Anyuka pedig ebből semmit se vett észre.
2013. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. De a szüleiteknek is szólhatsz, hogy szóljanak neki.
2013. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Irtó kellemetlen a szitu, de azért szólj neki szerintem. Még mindig jobb ha egy családtag beszél vele erről, mintha mások szólnák meg vagy netán így élné az életét le. A jó hír pedig az, hogy ezen lehet változtatni. Ahogy a többiek írták, valószínűleg rossz fog vagy valami gyomorprobléma az okozója a legnagyobb valószínűséggel.
2013. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom neki elmondani mert megbántanám, nagyon szeret engem és én is őt
2013. okt. 15. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!