Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bátyámnak borzasztóan erős...

Bátyámnak borzasztóan erős szájszaga van. Nem tudom, hogyan tudassuk, tudassam vele?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az ilyesmit közölni?

Nem vagyunk valami jó testvérek, és pont egy ilyen témával álljak elé?


2013. okt. 12. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok valami jó testvérek akkor nyilván ritkán talákoztok. VAgy tévedek? ha igen, akkor nem tök mindegy?
2013. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy házban élünk még.

és kösz a válaszodat, abszolút nem volt hasznos. Feleslegesen nem kellett volna pötyögnöd.

2013. okt. 12. 23:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Sikerült a "lényeget" megfognod.
2013. okt. 12. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyersül :

"Figyelj, nem vitázni akarok de mindig büdös a szád,

mindenki érzi. Kérlek változtass.Többet nem akarok róla beszélni "

ha értelmes akkor elszégyelli magát s változik.

2013. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát van akinek hiába mondanád... Pl anyám... Többször mondtam már neki, hogy mosson többször fogat, de nem teszi. És ha elhúzódom vagy ellegyezgetem a levegőt, akkor sem az jut el az agyáig, hogy az ő készülékében a hiba, hanem azt mondja, hogy utálatos vagyok, és kitalálok mindenfélét...
2013. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez lenne nálunk is. (és sajnos anyukámnál is érzem néha :(( )
2013. okt. 12. 23:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig hát el nem hiszem, hogy nem érzik magukon. Ez képtelenség.

Engem borzasztóan zavarna.

Kellemetlen, mert így az egy ember se megy szívesen közel hozzá, fél méterről érezni..

2013. okt. 12. 23:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy gyomorproblémája van, a fogaival rendben van minden.
2013. okt. 12. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Reflux? Arra gyógyszert kell szedni, sajna.

"Te, bocs, hogy említem, nem vagy beteg véletlenül, olyan erős szagú a leheleted?" -akár hátra is hőkölhetsz döbbent nézéssel.

Anyámnak is volt egy időben, ő elment orvoshoz, fogorvoshoz, nem találtak semmit, de irtó büdös volt. Később már más problémák is társultak, kiderült, hogy vashiány. Aztán lehet, a fogorvos is félrenézett valamit, mert nemsokára a koronáit is ki kellett cserélni.

Biztos, hogy betegségtől van.

2013. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!