Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt feleségek! Dögöljön...

Megcsalt feleségek! Dögöljön meg a szomszéd tehene is?

Figyelt kérdés

Mire föl most ez a nagy szerető-piszkálás?Nincs jobb dolgotok?Inkább azon kéne törni a buksitokat,hogy mit nem tettetek meg az egyébként "tökéletes" házasságotokért,ami miatt odáig fajult a dolog,hogy a drága uratok másfelé kacsintgat/ott/?......

(És még mielőtt leqrváznátok: 35/F)


2009. nov. 10. 22:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Épp az előbb írtam a másik kérdésbe. Anyut az zavarja, hogy apám miért és hova suvaszt el nagy pénzeket a családi kasszából, és ha van valakije (gyanús a viselkedése), miért nem megy el? Ő elengedné, sőt, zavarná, csak nem megy, anyunak nincs senkije, de így úgy érzi, hogy apám kihasználja, és átveri a családot. :-) Szóval ilyen is van.
2009. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

nem hinném,hogy a szeretők a gond,hanem a mentalitás.Látod a kur..vákat senki nem szidja,pedig oda is járnak pasik.

csak ők nem adják utánna elő a"jajjmindenkieztcsinálja""megafeleségtehetrólahamegcsalják"

Szóval mindenki legyen szíves elfogadni magáról azt ami.

2009. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj,nem értem egészen a kérdésedet.Mi az,hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is"ezt mire érted?

Véleményem szerint egy házasság 2 ember magán ügye kellene legyen.Most aki kifelé kacsintgat,mindig az a hibás,vagyis a fő hibás mindegy férfi vagy nő.És természetesen a szeretője sem különb,én most nem becézgetem,de az a véleményem az ilyen emberekről.Aki nem boldog a házasságában tehet ellene.Pl:helyre hozhatja,(mert ugye nem mindig a másikban kellene a hibát keresni,nem ártana néha önvizsgálatot tartani),vagy el lehet válni ha nem megy együtt.De megalázni a másikat azzal,hogy szeretőt tartunk mellette,aljas és undorító dolog.És nincs erre elfogadható indok.Ezeket csak a szeretők gyártják,hogy mentséget próbáljanak kreálni maguknak,de ez eléggé szánalmas.Ahol pedig gyerekek sorsa is a felelőtlen felnőttektől függ,nem ártana gondolkodni,és nem az egónak kellene győzni.

2009. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
dögöljön meg a szomszéd a tehenével együtt
2009. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
ezaz dobáljuk a szart a másikra..mindkét fél hibás ha valamelyikük félrelép,ez tény. csakhogy hála az evolucionak (és köszönet darvinnak!) mi birtokában vagyunk a kommunikáció csodálatos tudományának! ha pedig ez nem megy valamíly relytéjes okból kifolyólag,ügyvéd barátaink segitségével egy válást is lebonyolithatunk!
2009. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

A szomszéd tehenét mindenki úgy értelmezi,ahogy akarja,nekem ez ugrott be elsőre... :)

Figyelemmel kísérem az említett kérdések alakulását is,ott sokkal nagyobb a nyüzsgés...Igaz-e hogy ha Neked szegeznek egy kérdést,akkor nem is olyan könnyű nem egyből mentséget,kifogást keresni?

2009. nov. 10. 23:25
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

Hú te soviniszta Istenférfi!

Te biztos tökéletes vagy az ágyban, izmos testű, fáradhatatlan, ritka szórakozató, elbűvölő, és intelligens. Mindig emlékszel az ünnepekre, a névnapra, a szülinapra, a gyermekeid születésnapjára, anyák napjára, nőnapra, húsvétra, karácsonyra, házassági évfordulóra. Munka után is kedves vagy, elmeséled otthon a napod, mosolyogsz, minden este végig maszírozod a feleséged munkában, gyermeknevelésben, főzésben, mosásban, vasalásban, ágyneműcserében, mese olvasásban elfáradt izmait....

Mindig illatos vagy, nem pukizol soha büdiket, mindig jó illatú és szőrtelen a tested, gyúrsz mindig a formás izmokért, és izgatóra van vágva a soha nem korpás hajad.

A feleséged sex közben az ájulásig simogatod, csak Ő a fontos számodra végig. A gardróbban mindig a helyére teszed a ruháid, nincsenek összedőlve-rendetlenkedve, a szennyes ruhád mindig a szennyestartóba teszed, és a zhoknikat is mindig kifordítod, mert a zoknifordítástól megkíméled az asszonyt. Mindig divatosan öltözködsz, és úriemberként viselkedsz táraságban. Nem bámulod a nőket az utcán, tisztelettel viselkedsz az idősebbekkel, a feleséged szüleivel, a gyermekeddel tanulsz iskola után, és az esti mesét minden nap te mondod el. Te tanítod meg beszélni, járni, viselkedni a a gyermeked. Észreveszed, hogy nem egyedüli férfi vagy a világban, és hogy más férfiak mindent oda adnának a te nem éppen sex-istennő, de mindezeket minden nap végrehajtó, családjának elkötelezett asszonyodért....És hogy a sex-istennő, mindig csábító, soha nem fáradt, és cseppet qrva szeretőből is ilyen nőt teszel pár hónap alatt, ha miatta lépsz le a sex, a bujasá, és mámor tengerébe. Te sexisten teeeeeeeeeeee!!!!

Nézz már magadba ember!!! És néha a tükörbe!!!

2009. nov. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
43%

A válasz megírásának időpontja: ma 00:28


bocsi, de ez ilyen elvárások teszik tönkre a házasságokat.

2009. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
és eleve nem értem, hogy miért is szükséges egymásra ujjal mutogatni.
2009. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
87%

Ja, én egy feleség vagyok, aki ezeket a dolgokat mind végig csinálja nap mint nap!

Most ment el a barátnőm, boroztunk egyet, és csaj- buliztunk egy kicsit.

A kisfiam (1 éves) alszik, a férjem tv-zett, netezett, és hagyta, hogy jól érezze magát a felesége...Mert Ő értékeli a jót, mert meg van hozzá az intelligenciája.

Nem ír hülyeségeket, nem qrváz, és boldog férfi, és férj!

Pedig nem kap minden este sztriptízt, és mer nem sexistennő lenni a felesége, ha túl fáradt hozzá...Hozzáteszem, én imádom nagyon. És soha nem volt papucs egy percig sem! Boldog vagyok vele, és Ő is vlelem. Most mondta.

Na jó éjszakát, szép álmokat!

2009. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!