Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom?...

Miért viselkedik így a párom? Nem szeret? Nem akarom elveszíteni!

Figyelt kérdés

A párom már több mint egy éve külföldön dolgozik, mondhatni szerencsések vagyunk, havonta haza tud jönni 3 napra, meg 6-7 hetente egy teljes szabad hétre.

Olyankor jó minden.

Mostanában viszont állandóan veszekedik velem, azt kérte vegyek egy laptopot mert volt csak elromlott hogy tudjunk beszélni.

De amióta meg van a laptop, és nem tudok feljönni, akkor egyből veszekedés van. Nem lehet vele normálisan kommunikálni.

Szeretem, de ez már kiábrándító, szeretném ha megváltozna.

Szerinte a távolság teszi ezt mert túlságosan hiányzom neki, de nem értem, hisz ő is mondta hogy ezzel üldöz el a legjobban, ha állandóan veszekedik.

Minden baja, már még ha édesanyámmal, vagy édesapámmal elmegyek valahova még abból is hiszti van!

Szüleim is próbáltak már rá hatni, hogy higgye már el hogy nem csinálok semmi rosszat, de már ha szüleim előtt beszélünk skypon akkor is ordítozik velem.

Nem adok rá okot, nem teszek semmi rosszat.

Tudom hogy oda kint nincs senkije, 100% biztos vagyok benne, kivéve ha interneten nem ismerkedik.

Tegnap annyira megsértődött mert anyukámmal elmentünk telefont venni, és nem tudtam feljönni beszélgetni hogy azt közölte hogy legyen szünet közöttünk, azóta nem is ír nekem, bár én sem neki, mert erre nagyon rákapott ha hisztizett akkor én egyből nyaliztam neki, de már meguntam a veszekedését.

Anyukám szerint a távolság is elég nagy szünet, nem érti ő sem az egészet!Mit tegyünk?? Ha nem akarok szakítani?


2013. okt. 16. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
A párom egy 26 éves férfi
2013. okt. 16. 19:21
 2/5 anonim válasza:
64%
Ez már beteges féltékenység az ő részèről. Ne tartsd magadban ha valami bánt ( pl. Ez az eset) mindent megkell beszélni. Ha elmondod neki hogy mit érzel, mi bánt, lehet hogy megérti. Sok sikert!
2013. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
Még mindig én. Szerintem szeret téged. Csak a féltékenység... Plusz még ez a hiszti is... És akkor még mi nők hisztizünk sokat :)
2013. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatod a beszélgetést, ha elkezd kötekedni. Én előbb tisztáznám, hogy minden ordítás után kikapcsolom a Skype-ot és másnapig nem beszélünk, hogy tudja, mit kell tennie.
2013. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért viselkedik igy a párod mert megteheti.

Megteheti veled, mint itt kiderült megteheti a szüleiddel, ők ahelyett hogy leorditanák a fejét mikor meghallják hogy igy beszél veled odaülnek és ápolják a lelkét meg győzködik hogy semmi gond nincs veled otthon.


Én meghallanám hogy igy beszél a lányommal a gyerek felnyúlnék a seggén keresztül egész a nyelvéig, megfognám a nyelvét és kiforditanám.

2013. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!