Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom?...

Miért viselkedik így a párom? Már kezd elegem lenni.

Figyelt kérdés
A párom pár hónapja együtt élt egy nővel akinek több gyereke is van. A legkisebb egy egy év körüli kislány aki nagyon a párom szívéhez nőtt és a párom most is ragaszkodik hozzá. Ma is elment és elhozta a kislányt hozzánk pedig kértem, hogy ne tegye. Az a kislány tiszta kosz, mindig nekem kell megfürdenem, kimosnom a ruháját. Mit tegyek, hogy a párom ne törödjön a gyerekkel?
2013. júl. 24. 15:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
nem lehet, h gyereket akar?
2013. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
uristen! milyen no vagy te?!
2013. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Akkor mondja meg, de ne hozza ide azt a "szutyok pannát"!
2013. júl. 24. 15:25
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
hű ez zavaros.:S ez most milyen kapcsolat?
2013. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
oszinten remelem h soha az eletedben nem lesz gyereked!
2013. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, ha mással él, miért megy hozzád? Nem szakítottatok? Miért hozza a gyereket? Kivel akar élni?
2013. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
10%
Én eddig bisztos ott hagytam volna. Azt sem türném el, hogy velem van és közben mással él eggyütt, nem, hogy még a gyerekét is odaviszi ez már megcsalás. Bocsi de te milyen nő vagy, hogy a párodnak megengeded, hogy a szemed láttara más nökkel legyen. Nem sértésből írtam és nem nézlek le ezért. Ne haragudj de csak őszinte véleményt írtam.
2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szereti a kislányt. Ebben nincs semmi rossz. Vagy elfogadod, vagy megszöksz. Ne akard őt megváltoztatni.

Egyébként, ha nem akarod, ne fürdesd meg, ne mosd ki a ruháját. Majd megoldja a párod.

2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Most tenyleg ott van a multido jele az "élt" szoban, es a valaszadok vannak ki ennyire, vagy a faradtsagtol en hallucinalok?
2013. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
9-es. Én sem tudom miről beszélnek, szerintem érthetően leírtam mindent a kérdésemben, csak ell kellett volna normálisan olvasniuk.
2013. júl. 24. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!