Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom úgy viselkedik, mint...

Párom úgy viselkedik, mint egy kisgyerek. Vége lesz ennek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Ő már nagyon szeretne gyereket, de megbeszéltük, hogy én meg szeretnék várni, amíg lediplomázok (még 1 év). Viszont vannak olyan tulajdonságai, amiket nem lenne jó, ha egy gyerek örökölne/eltanulna tőle.

Pl ha befejezte az evést a tányért a maradékkal együtt az asztalon hagyja. Ha nem vagyok otthon pár napot, akkor 3-4 tányér benne a penészes kajával vár haza.

Nem használ zsebkendőt, megoldás: az ujja és a ruhaujja. Ha náthás, akkor zsebretesz egy wcpapírgurigát, és az elhasznált darabok ott hagyja, ahol éppen járt.

Ha valamit meg kellene beszélni, akkor először rámhagyja a döntést. Amikor elmondom, hogy szerintem mi lenne a megoldás, és az neadjisten nem tetszik neki, akkor bemegy a szobába duzzogni. (Azt nem mondja meg, hogy neki hogy lenne jobb.)

Szerintetek hogy lehetne ezen változtatni? Vagy "megérik", ha már a gyerekvállalásra kerülne a sor?

Ő 33F én 23L


2013. júl. 30. 09:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen már elméletileg érett felnőtt. Ezeket a szokásokat nem fogja (mert nem akarja) elhagyni. Vagy tudsz ezzel együtt élni vagy nem.
2013. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, eltudom képzelni, hogy te milyen lehetsz, ha csak ilyen férfi jutott neked 23 évesen:S Inkább ne szülj gyereket, mindenki jobban jár.
2013. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

nem lesz vége, mert 33 éves emberek már nem nagyon változnak ilyen alapvető tulajdonságokban.

keress egy olyan fickót aki ismeri a társas együttélés szabályait és nem ilyen végtelenül igénytelen.

2013. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Azért a "nem használ zsebkendőt, megoldás: az ujja és a ruhaujja" mondat nálam kicsapta a biztosítékot.


Ez nem gyerekes viselkedés hanem ótvar parasztság 33 évesen. Én nem hinném, hogy változni fog, mert sz@rból nem lehet várat építeni.

2013. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Szar ügy.

Hidd el, ez idővel még rosszabb lesz, jobban elhagyja majd magát.

+

Most még elnézed neki, mert még tart a rózsaszín köd, de ha már nem lesz... hatványozottan fogod látni minden idegesítő hibáját.

2013. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Azt hittem az én pasim a gyerekes, de nem.

Ezek a tulajdonságok inkább neveletlenségre utalnak, egy gyerek is használ zsepit és ki is tudja dobni.

A döntésképtelenség szintén más dolog.

Ha többször szólsz érte, akkor sem csinál semmit? Vagy akkor is duzzog?


Az én barátom is az elején képes volt a szobában hagyni a tányérját a maradékkal - anyuci ugye mindig kivitte, de én nem viszem, már kidobja a maradékot és berakja a mosogatóba.

2013. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az egészben csak az az érdekes, hogy ha társaságban van, akkor teljesen normálisan viselkedik (zsebkendőt is használ). Többször volt olyan is, amikor még szüleimmel laktam, hogy eljött hozzánk, és ott segített a háztartásban is (főzés, takarítás, kertészkedés, háziállatok gondozása, stb). Szüleim szemében még mindig ő a házitündér...
2013. júl. 30. 10:02
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

"Az egészben csak az az érdekes, hogy ha társaságban van, akkor teljesen normálisan viselkedik"

Magyarul jó színész is, játsza a szentet. Na nálam ez az a viselkedés, ami eleve kizárja a további együttélést, ráadásul látszik, mennyire tisztel Téged... Semennyire! És kb majdnem hánytam, mikor olvastam a higiéniáját. Egy jó ízlésű nő ezt hogy tudja elviselni???

2013. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 intrepid ***** válasza:
75%
Állítsad döntés elé, hogy ezeket a rossz szokásait vagy elhagyja, kicsit összekapja magát, vagy....
2013. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem gyerekes, hanem igénytelen és álszent és nem fog változni. Ismerek hasonlót, ha valaki látja, akkor a gyerek közelébe nem férsz majd a nagy gondoskodástól, de mikor hármasban lesztek, akkor sz_rni fog mindenre - a gyerekre is, aztán pár év múlva magyarázhatod, hogy miért akarsz elválni ettől a csodálatos apucitól.
2013. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!