Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a kis...

Miért viselkedik így a kis menyem?

Figyelt kérdés

A fiam ma jött haza 2 hónap után külföldre, kb így jár haza, szóval rendszeresen kint van.

Meg kért hogy ne mondjam el a feleségének hogy hozzánk jött először és nem haza vette az irányt, és azt sem hogy el jött hozzánk el búcsúzni mikor indult is.

Nem értem hogy ebből miért csinálnak ekkora tragédiát.

Azóta nem is jött hozzánk a menyem sem, mikor elhívtam sütizni ahhoz sem volt kedve, és nyilvánvalóvá vált hogy nem kedvelhet, és úgy érzem ez ki fog hatni a kapcsolatomra a fiammal is, és nyilván szeretné a tőlünk eltiltani.


2013. szept. 8. 20:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, nem kéne "kis menyemnek" hívnod meg sütikézni sem.

Nem elég, ha akkor látod, amikor a fiadat is?

"miért csinálnak ekkora tragédiát"

Miért a többesszám? A fiad csinált belőle problémát.

2013. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Hát valami oka csak van. Nem történt valami a közelmultban?
2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan, ezeregy oka lehet, amiért nem ment el sütizni, szomorú biztos, hogy alig látja a férjét.

Ne csinálj ebből ügyet, nem biztos, hogy nem kedvel.

Hagyd békén, a fiaddal foglalkozz, vele nem kell különösebben.

2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kedves első! Kicsit szerintem el szaladt veled az a bizonyos ló!
2013. szept. 8. 20:50
 5/30 A kérdező kommentje:
2. nem történt semmi gond közöttünk.
2013. szept. 8. 20:50
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, lehet, hogy féltékeny? Vagy rosszulesett neki, hogy a férje nem őt akarja először látni? De az is lehet, hogy megbeszélték, hogy rögtön hazamegy és csak utána hozzátok? Vagy csak azon sértődött meg, hogy a fiad eltitkolta, hogy hozzátok ment először?

Ennek azért sok oka lehet, nem tudom, mi van a háttérben.

Ha tényleg CSAK annyi a baj, hogy szerette volna, ha először vele találkozik a fiad és a fiad ezt tudta is, akkor ő is megtehette volna, hogy először hazamegy, aztán a menyeddel együtt elmennek hozzátok.

Mindenesetre ezt a fiadnak kellene kitudnia és valahogy megpróbálni elsimítani az ügyet, mert ő a közös pont. Mondjuk biztos neki is a legnehezebb.

Ha meg tényleg el akarja tiltani tőletek, akkor valami nagyobb vélt, vagy valós sérelem lehet a háttérben.

Eddig milyen volt a kapcsolatotok? Csak ezóta az eset óta romlott meg?

2013. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
2. vagyok. pedig valamiért csak orrol hisz a fiát is tiltja onnan kvázi mivel a fia rejtve ment oda. de te 3. butaságot irsz, érthető a kérdező aggodalma, mert ha a menyével rossz a kapcsolata akkor elöbb utobb a fiaval is az lesz.. menj el te hozzá, vagy hivd fel, kérdezd meg kedvesen mit ártottam?
2013. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 acelsziv ***** válasza:
81%
Talán le kellene ülni a fiatalokkal és megbeszélni a problémát. Ez az egyetlen jó megoldás. Először tagadni fognak, de ha állhatatos vagy, ki fog bukni a dolog.
2013. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%

Már miért szaladt volna el a ló az elsővel?


Az a tipikus féltékeny anyós vagy. Aki arra hajt, hogy az első legyen, verseng, de csak óvatosan, nehogy feltűnjön a fiadnak.


Akkor már inkább lennél az az egyenes fajta, aki szemtől-szemben rosszindulatú.

2013. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon durva, hogy egy felnőtt, nős ember 2 hónap távollét után először nem a feleségéhez megy, hanem a szüleihez. A többivel nekem nem lenne problémám. Örülnék, ha anyósom meghívna sütizni.
2013. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!