Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi a helyes!?

Nem tudom mi a helyes!?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni.... Párom 28 éves. Nem volt nagyon komoly kapcsolata. Mindent az anyukájával, nővérével beszélt meg. Jöttem én..."anyóséknál"éltük. aztán úgy döntöttünk külön megyünk, de csak pár házzal arrébb költöztünk. szülei és a nővére nem bírja elviselni, hogy a párom már"nincs". mindig mindenért őt keresik, stb.napi 20x hívják, stb. itt a karácsony....azt akarják ott karácsonyozzunk, de én azt szeretném ha külön 24-e csak a MIÉNK lenne....szerintetek én vagyok hülye vagy tényleg nem normális az ennyire való kötődés...el fognak valaha fogadni? vagy ne is álmodjak erről? mindig én leszek az aki ellopta a fiukat....? hogy tudnám úgy intézni a dolgokat hogy senkinek ne legyen rossz. mert szegény párom szenved a legtöbbet, hogy nem tud ennyi fele szakadni....sokat dolgozik, a szabadidejét szeretné velem tölteni de ha csörög a telefon egyből ugrik...legyen az hajnal 6kor....
2009. nov. 11. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
A férfiakat nem lehet választás elé állítani,mert képtelenek rá.Meg kellene a tesóval beszélni,hogy szeretnétek kicsit több egyedüllétet,de számíthatnak rátok,ha előre szólnak.24-én este pedig fogadják el,hogy kettesben lesztek,de másnap menjetek át hozzájuk.Muszáj lesz megszokniuk,hogy vele élsz,te vagy az első.
2009. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már leültem beszélni mindegyikkel. mindig azt mondjak szeretnek, jo, megértik,stb, de aztan megsem igy van....
2009. nov. 11. 18:03
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

mikor párom megismertem,nagyondurván anyuci szeme fénye,picifia volt...

jött hozzám kocsival,10km,10 perc...elindult otthonrol 4kor,4:15kor már hivta az anyaj,hogy épségben felért-e...ha 10 kor még nem ért haza,már hivta,hogy nincs-e baja...de ált haza ért akkor amikorra mondta...egy olyan mozdulata nem volt,amiről anyuci nem tudott 2 percen belü,nem volt olyan amiről ne kérte volna ki a véleményét...


nem hittem h ez fog változni...


eltelt kb másfél év,egyre gyakrabban aludt nálam,anyuci rájött,hogy igy ő szabadabb,nemkell a kisfiára főzni,nemkell körülötte ugrálni...egyre ritkábban hivta,hogy minden oké-e,mikor korházba került,csak 1x jött be,mondván,ugyis szolok ha komolyabb baja lenne (csak megfigyelés volt)...

eltelt még1 év,és anyuci kisfia megszünt létezni....nincs napi telefon,nincs beszámoló,nincs ugráltatás,nem lognak egymáson...

és anyuci pedzegeti,hogy költözzön hozzám...mert elég nagyfiu már (25 éves,én 22)


tanulság? idő...vagy kivárod,vagy nem...

2009. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom is anyjával lakott, az apja már évekkel ezelőtt meghalt, a tesója elköltözött.

Már lassan 2 éve vagyunk együtt, de még mindig gyakran megy az anyjához, naponta többször beszélnek msm-en plusz néha telefonon. Jó nem zaklat az anyja minket, de szerintem azért túlzás egy 32 éves férfinél.

2009. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,sztem a párodnak kellene a sarkára állni,és

letisztázni mamáéknál a szitut,míg ő ezt nem teszi+

te sokmindent nem fox tudni tenni,Ya és ez pár házzal

arréb sajnos kevés.. :-)

2009. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ő egy ritka férfi. csupaszív. soha senkinek nem mondd nemet mégha kilóg a bele akkor se,,,,,
2009. nov. 11. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sokkal előrébb nem fogtok lépni,sajnos ez

előbb-utóbb megmérgezi a kapcsolatot,vmit lépni kell!

2009. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van...ezért is irtam ide, hogy valaki segitsen hogy és mit csinalhatnek!!!!! :-(
2009. nov. 11. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim emiatt váltak el, egy nő nem bírja, ha a férje anyuci kicsi fia marad. Persze elkövették azt a hibát, hogy egy hatalmas telekre épített házakba költöztünk mi is meg apai nagyszülők is. Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor költözzetek sokkal messzebb!!! (van egy ilyen szólás, hogy "az anyós ne tudjon papucsban átjönni")
2009. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csakis a párod tudja letisztázni,Te annyit tehetsz,hogy leülsz és megbeszéled vele,hogy szeretnéd ha a magán életetek a tiétek lenne,és nem anyucié meg a tesóé.Nagyon jó a jó családi kapcsolat,de azért mindenki tudja már hova kihez tartozik.Egyáltalán nem túlzás,ha a karácsony estét vele akarod kettesben tölteni.Ha így gondolod ne engedj ebből.Majd mentek egyik családhoz 25-én másikhoz 26-án.Nekem problémát jelentett volna,ha anyuci pici fiához megyek hozzá,és nem egy önálló független érett férfihoz.És ez nem azt jelenti,hogy nem szeretheti a családját azért mert megnősült,csak azt,hogy már Mi vagyunk egy család,a szülők a tesók már nem az első helyen vannak.Ez így normális szerintem.Ha nem tud néha nemet mondani,és emiatt még szenved is,annak nem lesz jó vége,megmérgezik a kapcsolatotokat legyenek bármilyen rendesek,mert nem lesz semmi magánéletetek.

Rosszul tettétek,hogy ennyire közel költöztetek,menjetek messzebb amint tudtok.Jobb távolról szeretni,mint közelről gyűlölni.

2009. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!