Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszerettetek egymásból, majd...

Kiszerettetek egymásból, majd később újra együtt voltatok?

Figyelt kérdés

Sztorikra lennék kiváncsi, hogy akik egy pár voltak, de szét mentek, és kiszerettek egymásból, majd egyszer újra megpróbálták, és sokkal jobb lett a kapcsolatuk. Mennyi idő után? stb.

Kérek mindenkit, csak a kérdésemre válaszoljatok, érdekel a téma!



2013. okt. 19. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat en negativ peldaval tudok szolgalni. Akarom mondani a kapcsolat nem olyan mint a kaposzta, vagyis minel tobbszor felmelegitik annal jobb. Persze biztos van olyan, hogy tanlnak a hibakbol es szerelem meg stb. de en nem nagyon hiszek benne. 33/F
2013. okt. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem mentünk szét, és nem is teljesen szerettünk ki egymásból. 5 évig rózsaszín köd volt, aztán született a lányunk, s egy kicsikét megváltozott minden. Kezdtünk elhidegülni egymástól. Elvoltunk egymás mellett, mint a befőtt, de szerelem nem igazán volt. Kábé 2 évig tartott. Aztán egyre jobban felélett a szerelem, s most már megint érzem tényleg, hogy szerelmes vagyok a férjembe. (3 éves a lánykánk, most próbálkozunk a kistesóval). Ugyanaz a rózsaszín köd nincsen, és nem is lesz az soha. Hiszen már ismerjük egymást. És szerintem nincs is olyan, hogy az visszajöhet teljesen.
2013. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nejemmel hasonlóan alakult a helyzet. 18 évesek voltunk mikor összejöttünk. Baromi nagy szerelem és a többi. Kb. egy évre rá megbolondultam és szakítottam egy másik csaj miatt. Vele nem jött össze, és rájöttem, hogy hülyeséget csináltam, de büszkeségből nem közeledtem felé. pár hónappal ezután azonban úgy esett, hogy szükségem lett Tőle egy kis segítségre analízis vizsgára, hát megkértem. Nos ez olyan jól sikerült, hogy újra összejöttünk. Ezek után összeköltöztünk. Egészen jól elvoltunk, de most rájött az 5 perc. Szakított Velem (2008 augusztus) és mint később kiderült meg is csalt. Na ez jó szarul esett. Nagy bánatomban végigdugtam fél Magyarországot, de megállapodni valahogy senki mellett nem tudtam. senkiben nem találtam meg azt, amit kerestem. Végülis 2009 februárjában ismét csak sikerült egymásba gabalyodni. Ez a mai napig tart. Azóta van 3 gyönyörű kisfiunk, és boldognak érzem magam. Mindketten iparkodunk, hogy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatban éljünk és neveljük a gyermekeinket. Persze vannak nézeteltéréseink néha, de kinek nincsenek:)
2013. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2007-ben 6x költözött el a párom, majd jött a nagy megvilágosodás a részéről és megkérte a kezem. Hozzáteszem, mindketten hibáztunk abban az időben, ezért ment az újrakezdés, mart volt mit megvizsgálni magunkban. 2008-ban házasodtunk, igazán teljes volt a házasság és a kapcsolat is, talán jobb is volt, mint korábban. Pedig nem hittem a felmelegített kapcsolatban és abban sem, hogy félre tudom tenni a sérelmeket....de ment. 11 éves kapcsolat után 3 hónappal ezelőtt racionális magyarázat nélkül elköltözött, családi nyaralás előtt 4 nappal, otthagyva a 2,5 éves gyereket, akivel kölcsönösen imádták egymást. Ja, kihagytam a 7. elköltözését tavaly decemberben, amikor is megcsalt és én dobtam ki. Ezt követően szintén harmonikus kapcsolatba tudtunk kerülni. Most már úgy gondolom, a vándormadarakat utánozza. Egyébként viccen kívül, több esélye már nincs, pedig igazán filmbéli szerelem (volt) ez, olyen igazi, nagy...
2013. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tobb mint 3,5 eve voltunk egyutt mikor megtalaltam tarskereson (celzottan kerestem,tudtam h megtalalom.Tehat nem hogy en is regeltem felre dugas celjabol es veletlen rabukkantam :D)Jah...ha még csak társkereső lett volna....goldengate.hu....Tehat regeltem,rairtam...a barma meg is irta mi nem jo a kapcsolataban. Leveleztunk majd sms, vegul randi a keletiben. 2010 Nov 16-a Az ítélet napja. Mónika show voltam a köbön. Soha ilyen nem voltam,kiléptem saját magambol. 1,5 honap mosolyszünet. Majd ujta elkezdett udvarolni. Viszakoltoztem hozza. Bizonygatta h oszinte lesz,nem hazudik, ugye bizok megint benne(?) Ma levelesfiokja....regisztracios levél a már jol ismert oldalrol augusztus 21-ei dátummal. Őszinte leszek, felröhögtem! Nem fájt, nem fakadtam sirva, nem üvöltöttem a semmibe. Röhögtem. Az elso alklom ota nem az igazi. De olyan hulye mint egy 5 eves es.nem veszi eszre magat. En se vagyok konnyu este...sőt... már nemegyszer veszekedések alkalmával kilátásba helyeztem az elköltözésem. A hulye szerintem azt hiszi csak dobálozok vele....pedig nem.
2013. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!