Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt lennétek egy ilyen jó...

Együtt lennétek egy ilyen jó anyagi helyzetű család lányával? Csak ez nem kizáró ok?

Figyelt kérdés

A családja mezőgazdasággal, felvásárlással foglalkozik, nagyon jól állnak. 21 éves, saját háza, autója van, mindent fizetnek neki, plusz jókora "zsebpénz". Eddig valahogy elvoltunk, nagyon rendes, aranyos egyébként, a családja is viszonylag normális. De ahogy egyre inkább komolyabb a kapcsolat, egyre többet vagyok nála. Ott alszok, eszek stb. Veszek persze néha valamit, de nem egy koszthoz vagyunk szokva, így inkább megvásárol mindent. Kicsit kitartottnak érzem magam. Nem érezteti, tényleg rendes csaj, mégis van egy kis kisebbség érzetem. Én kolis vagyok, ösztöndíjból, kis diákmunkából élek, nagyszüleim támogatásával (ők neveltek), de elég csórók vagyunk.

Kell, hogy ez zavarjon? vagy velem van a gond?


2013. okt. 4. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

addig, amíg nem érzékelteti veled szóban, vagy egyéb módon, addig csak te gondolsz ebbe a szituba többet, mint kellene.

de az igaz, h két nagyon eltérő társadalmi osztály ha találkozik egymással, hosszútávon nem tudnak boldogok lenni.

Nekem van mindkét féle ismerősöm, ők is próbálkoztak mindenféle partnerrel, de sajnos az összes az volt, h a saját háza tájáról kellett választania.

2013. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne gondolj semmi rosszra csak szeresd,és tiszteld.Neki szerintem ez keel.Erre van szüksége neki is és neked is
2013. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Később gond lehet ebből. Ha most nem is érezteti veled, hogy csóró vagy, de később általában igen.
2013. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A gond ott van, hogy "elég rendes csaj"-nak nevezed.

Remélem, talál valakit az az elég rendes csaj, aki kiérdemli a szerelmét.

2013. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, nem egyáltalán nem kell, hogy zavarjon, senki sem felelős azért, hogy gazdag vagy épp csóró családba született, sem a gazdag család, sem a csóró család nem érdem, de nem is szégyen.
2013. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Én el biírnám viselni:)
2013. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell, hogy zavarjon, viszont most minden rosszindulat nélkül mondom, hogy később okozhat gondokat, ha összeköltöztök, és ő eddigi élete során megszokott egy színvonalat, te pedig nem tudod azt hozni.
2013. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amig a lány tisztában van azzal, hogy ezek (saját ház, kocsi, jólét) nem az ő elért érdemei, hanem beleszületett, és ezért nincsen elszállva magától, addig nincs gond.

Senki se tudja megválogatni hová születik, de azt igen, hogy az életéből a későbbiekben mit tud kihoz. A lány szülei is elszegényedhetnek még, sose lehet tudni mit hoz az élet - de neked is lehet még jól fizető állásod, szép egzisztenciád.

2013. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem amíg nem diplomázol le és nincs saját munkahelyed addig ne költözz vele össze. Néha te is hívd meg a nagyszüleidhez és legyetek ott is (koliba nem igazán lehet vendéget hívni). Meg amikor mész, mindig vigyél ezt-azt vagy rendelje egy pizzát vagy hívd meg vhova amit a pénztárcád megenged. Viszont gondolkozz el azon h tényleg önmagáért szereted-e?
2013. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Nem kell, hogy az anyagi különbségek zavarjanak ha IGAZÁN SZERETED! :) A legyél az egész családdal nagyon kedves, előzékeny, amiben tudsz segíts nekik! Akár mosogatásban, akár kerti munkákban!
2013. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!