Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem ki tartja a lelket?!

Bennem ki tartja a lelket?!

Figyelt kérdés
Kezd mostmár nagyon elegem lenni mindenből. Ne haragudjatok amiért itt fogok nyavalyogni de senkim nincs akivel ezt megbeszélhetem és tanácsot adna. Van egy férjem és egy 1 éves kisfiunk. A nagymamámmal élünk, aki felnevelt engem. Péntek hajnalban kaptam a hírt hogy strokeot kapott. Jelenleg is kórházban van, megfigyelés alatt tartják és szerencsére már jobban van. De én az egész hétvégét sírással töltöttem, nagyon aggódtam. Beszélni sem tudott. A férjemtől csak annyi tellett, hogy ne aggódjak, minden rendben lesz. Azóta azt hallgatom hogy mostmár kapjam össze magamat. Eleve mélyponton van a házasságunk, erre rátett egy lapáttal nagymamám is. A 41 éves nagybátyámra én főzők mert annyira gyerek maradt hogy elmondani sem tudom. A férjemnek 10 percig könyörögtem hogy legalább etesse meg a kutyáinkat. Minden rám szakadt. Nagymamám dolgát is én csinálom jelenleg, de annyira bánt hogy a férjemtől egy ölelésre sem tellik. A saját fiunkra nem képes vigyázni amíg én főznék/takarítanék. Egyszerűen elmenekülnék a világból. Nem szeretnék hisztisnek tűnni, de úgy érzem most annyira összecsaptak a fejem felett a felhők hogy megbolondulok. Adnátok tanácsot hogyan legyek erős és kitartó? A nagymamám csodálatos egy ember, annyi mindent kibírt az életben, én pedig egy telesz*rt zokninak érzem most magam.
2013. okt. 21. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A jó oldalát nézd, valamiért ezen keresztül kell menned, hogy utána jöjjön valami amitől jobb lesz minden!
2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit erélyesebb,parancsolj rá a férjedre,hogy ha azt igérte,jóban roszban,akkor kapja össze magát,legyen férfi,és tegye a dolgát.
2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Elhiszem hogy mély ponton vagy. Ki ne lenne ilyen helyzetben? A férjeddel mindenképp beszéld meg a dolgot. Egyrészt kibeszélnéd magadból a gondjaidat, másrészt lehet hogy ő is rádöbbenne, hogy segítségre van szükséged. Azt nem egészen értem, hogy a nagybátyádat is te gondozod. Talán nem kéne főzni meg mosni rá, és akkor észrevenné magát. 41 évesen nem tud gondoskodni magáról? Lehet, hogy ez a férjedet is zavarja. Mindenesetre kitartást, a nagymamádnak pedig jobbulást kívánok.
2013. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ahogy 2-es írta, itt az idő, hogy eldöntse, mit akar. ha semmit, akkor veheti a kabátját. hátramozdítóra nincs szükséged. ha meg nem akar elveszíteni, kösse föl a löttyedt tökét, és segítsen!
2013. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a párodnak, hogy ha segít Neked nem papucs lesz, hanem igazi FÉRFI, mert egy pasinak az a dolga, hogy kiálljon a nő mellett (persze fordítva is), csak a pasikat minduntalan figyelmeztetni kell erre.

25/N

2013. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja hogy ez mind az én dolgom. A kutyákat azért nem eteti meg mert hogy én akartam a kutyákat, akkor etessem is én. A házimunkában nem segít (soha nem vártam el) mert az női munka és hogy minden nő megcsinálja a gyerek mellett is. De csak hátráltat. Az üres tejes dobozt sem képes kidobni a kukába mert állítása szerint mindig tele van. Most ezzel mit tudok kezdeni? Persze amikor duzzogva lefekszem hulla fáradtan akkor meg csodálkozik hogy mi a bajom. Nem tudom mit kezdjek már...
2013. okt. 21. 17:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ez sajnos az elején lett elrontva, amikor hallgatólagosan megegyeztetek, hogy minden házimunka a tiéd.

Nem tudsz leülni megbeszélniv ele, hogy mostantól gyökeres változást szeretnél?

2013. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem egyeztünk meg. Amikor összejöttünk, én dolgoztam, ő nem. Akkor ő takarított, de mostanában azt is felhánytorgatta. Azóta született egy gyerekünk. És ezért nekem ez a dolgom. Nem lehet erről beszélni vele. Mintha egy infantilissel beszélgetnénk. Nem hallja meg amit mondok, csak hajtogatja az igazát. Most jól össze is vesztünk. De nem igazán érdekel a hogyan tovább. :(
2013. okt. 21. 17:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben a helyzetben csak magadra számíthatsz,ami elhiszem,hogy megterhelő és hogy rosszul esik.Mégis próbáld a dolgok jó oldalát nézni:ami nem öl meg,az megerősít,és te erős vagy!Ahogy írták előttem,talán mindez nem véletlenül történik veled,talán mindezen a rosszon keresztül kell most menned,hogy aztán az eddigieknél valami sokkal jobb történhessen veled!
2013. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A teremtés koronája...?

Mióta viselkedik így a férjed? Nekem úgy tűnik, hogy alapból érzéketlen veled, és nem érdekli, hogy szenvedsz. Ha kórházba kerülnél, akkor is a te dolgod lenne takarítani? Oké, lehet "női munka" meg "férfi munka", de ebben az esetben is?

Ha a nagybátyád együtt érez veled, a helyedben vele beszélnék, hogy igaz, hogy gyerek, de tudna segíteni neked a házimunkában, amíg a mamád jobban lesz. Aztán kiszámolnám a dolgokat, és ha úgy állok anyagilag, beadnám a válópert... Nem sokszor szoktam válást javasolni, de hogy valaki ennyire érzéketlen bunkó legyen, nem érdemel mást.

2013. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!