Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ideális ajándék karácson...

Mi az ideális ajándék karácsonyra? (anyu, apu, tesó, nagyszülők, barát)

Figyelt kérdés
És ha nincs valakinek fizetése,mert még tanuló?
2009. nov. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor elkezd már idejében gyűjtögetni,mint sok más gyerek. :) Amúgy csinálj saját készítésű ajándékokat! Lehet nagyobb örömet okoznál vele,mintha úgy vennél valamit...legalábbis szrintem. :)
2009. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ideális ajándék. Te ismered a családodat, te tudod, ki minek örülne. Valaki egy koncertbérletnek, de valaki egy súlyzókészletnek vagy pulóvernek.

Egyébként a karácsony nem az ajándékról szól. A mi családunkban csak és kizárólag a gyerekek kapnak valami apróságot, hogy mégis legyen a fa alatt nekik valami. Sokkal jobban örülünk egymásnak, hogy az egész család össze tud jönni idén is és senkivel nem történt semmi baj. Hozzá teszem, hogy ritkán találkozunk, mert a világ különböző részein élünk és ilyenkor az az ajándék, hogy hazamegyünk a szülői házba.

És amikor én gyerek voltam és tanuló és nem volt pénzem, akkor pl. a nyári munkáért kapott pénzből tettem félre vagy a zsebpénzemből gyűjtöttem össze. De volt, hogy nem csináltam semmit csak, amikor már nagyobb lettem én főztem a karácsonyi menüt vagy sütöttem mindenkinek egy-egy beiglit. A lényeg, hogy örömet okozzunk a másiknak és nem az, hogy drága ajándékot vegyünk.

2009. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!