Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne az ideális ajándék?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt és 1 hét múlva szülinapja lesz.Szerintetek mit vegyek neki?Én ezüst karkötőre gondoltam de egyesek szerint nem vagyunk olyan rég együtt,hogy ilyen ajándékot vegyek.Mit gondoltok?
2010. nov. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is nagy ajándék lenne, mert ahogy írtad, kevés ideje vagytok együtt. Szerintem elég lenne neki valami apróság. Nem tudom miket szeret. Ha pl van egy kedvenc autómárkája, akkor veszel neki egy kifejezetten olyan autós könyvet, vagy egy nagy bonbont valami kis szívecskés dologgal, vagy sütsz neki tortát, sütit, főzöl neki valami különlegeset és kettesben vacsoráztok, stb.

Ne mindig pénzben gondolkodj az ajándékozásban, szerintem ezek is jók, bár nem tudom milyen típusúak vagytok.

2010. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2010. nov. 11. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként egy autós könyv már olyan árban van, mint egy vékonyabb ezüst karkötő.
2020. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!