Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 1 évesek leszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 1 évesek leszünk a barátommal. Mi lenne az ideális ajándék erre az alkalomra?

Figyelt kérdés
Karácsonykor már megleptem őt egy gravírozott kulcstartóval... szóval ez kilőve. De valami személyeset szeretnék, ami "rólunk" szól.. szóval nem parfümöt, vagy ilyesmit, hanem valami olyat, ami nem fogyóeszköz... Még mindketten otthon lakunk, szóval vacsit vagy ilyesmit nem nagyon tudok összehozni, hogy kettesben lehessünk... sütök majd egy tortát, de valamit szeretnék még mellé... ha van valami jó ötlet, megköszönöm a tippeket!
2011. máj. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az egyéveseknek egy cumit, esetleg egy rugdalódzót vagy egy kis csörgőt ajánlanék venni ajándékba.
2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A cumi tönkretenné a fogait... rá való rugdalódzót már nem kapok sehol.. a csörgő meg már nem kötné le. röviden szólva egyik ötleted se használható.. de azért köszi az erőfeszítéseidet
2011. máj. 16. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

hát akkor adj neki 1 nagy cuppanósat :D

meg süss neki 1 tortát amin 1 rohatt nagy 1es van XDD

2011. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerzek majd rá egy 1-es gyertyát, és majd együtt elfújom Vele :) ez nem rossz ötlet :)
2011. máj. 16. 20:42
 5/6 anonim válasza:
Én egyéves korom elött nem nagyon csajoztam...ezek a mai fiatalok :))
2011. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
haladni kell a korral...
2011. máj. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!