Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mi az oka annak...

Mit gondoltok mi az oka annak h az anyósok rosszindulatúak? Sok ilyet hallok ezért nem szeretnék megházasodni

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi,nagy átlagban a fiús anyukák a rossz anyósok,tehát a jövendőbeli feleségenek van oka aggodalomra,nem neked.

És ha nem házasodsz meg,csak együtt éltek,az édesmindegy,a viselkedés ugyanaz.

2013. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósok általában a menyükkel nem jönnek ki, vőkkel legtöbb esetben jó a kapcsolat. Persze van sok jó anyós és meny kapcsolat is, csak arról nem beszélnek annyit, mint a rosszról. :-)
2013. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Ennél bénább kifogás nem jutott eszedbe? :)

Most túllépve azon, hogy az anyósok is "csak" emberek (vagyis nem rosszabbak, mint az átlag), neked nem az anyóssal kell megesküdnöd, és együtt élni sem muszáj, de még csak gyakran találkozni sem...

Egy ilyen általánosításban is épp elég rosszindulat van amúgy.

2013. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Mert a fiús anyukák azt hiszik, hogy csak ők tudnak mindent megadni a gyereküknek. Mikor már barátnője van a srácnak vetéjtársnak érzik, ezért mindent megtesznek az ügy érdekében, hogy szétszedje őket. 1 valamit sose fognak tudni megadni nekik. :) Párom ráadásul egyke is...
2013. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Az én anyósom a második anyukám lett. Eleinte gyanakodva fogadott, hideg, sőt, ellenséges volt, de lassan-lassan megismert, feloldódott, látta, hogy boldog velem a fia, hogy nem zárjuk ki őt az életünkből, így ma már -7 éve vagyok a menye- ugyanúgy számíthatok rá, mint a fia. Ha nem viszonzod az ellenséges fogadtatást, de nem is színlelsz szeretetet, csak hagyod kialakulni a dolgokat, akkor valószínűleg nem lesz rossz viszonyod a jövendőbelid családjával.
2013. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne rendezkedj be arra, hogy neked egy rossz anyósod lehet majdan, mert akkor olyan is lesz. Önbeteljesítő jóslat. Ki lehet jönni az anyóssal, csupán intelligencia kérdése. Mindkét fél részéről, persze :)
2013. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Először is attól, hogy valaki anyós, nem biztos, hogy rossz anyós. Valóban sokan vannak, főleg fiús anyukák, akik sokszor túl lőnek a célon és nem veszik észre magukat, pl. nevelni akarják az amúgy felnőtt menyüket, akit már felnevelt a saját anyukája. Vagy nem fogadják el a fiuk választottját, mert nem egyezik azzal, amilyet ők választottak volna neki. Vagy egyszerűen csak a generációs és a szokásbeli különbségek miatt lesz konfliktus.

Még ha ez is a helyzet, ha jól választ az ember, akkor az ilyen helyzeteket a pár együtt azért tudja kezelni.

2013. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és ha az én anyukám bántaná a barátnőm ok nélkül én nem adnék neki igazat és remélem nem ilyen lesz
2013. okt. 24. 13:00
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, nekem anyósommal olyan semleges a kapcsolatom... viszont a férjem mindig remekül kijött anyukámmal.
2013. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 3 anyósom volt, egyikkel sem volt problémám. Szerintem nem mindegyik rossz indulatú, sőt megkockáztatom, mivel mindenki fél attól, hogy rossz anyós lesz, ma már több a jó anyós. :)
2013. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!