Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak, rosszind...

Miért ilyen gonoszak, rosszindulatúak itt az emberek?

Figyelt kérdés
Sok-sok kérdésnél tapasztalom ezt.A kérdező fel tesz egy kérdést,amire lehetne normális emberséges,használható választ adni,ehelyett mocskolodnak,vádaskodnak,értelmetlen megjegyzéseket tesznek.Miért?

2013. máj. 31. 12:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem a szeretet irányítja őket,hanem az EGO és ezért


az EGO-juk reagál,ami miatt a dolgokat vagy az EGO-jukat


ért támadásként,vagy az EGO-jukat érő lealacsonyító


megnyilvánulásként érzékelnek.


Az EGO pedig végtelenül önző dolog....

2013. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
mert itt nyugodtan beszólhat anélkül, hogy ráismernének...itt nem Kispista,Nagymari a falu szemüveges fiúja,és vénlánya, hanem egy "valakinek" látszó menő csávó,csaj, aki itt kiélheti az idióta hajlamait.
2013. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos többször tapasztaltam már én is....de válaszolva a kérdésedre valószínû azért nem tud sok ember emberséges,normális választ adni,mert....most élik gyermekkorukat....és ami nem sikerült akkor...most fog,ha szerintük poénos,gúnyos választ sajtolnak ki magukból....és persze jót röhög legalább ô maga rajta!!!!
2013. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Van azért kivétel, vannak értelmes, segítőkész, kulturált emberek:) De igazad van, sok az ellenséges is, ahogy írod! Ezek az emberek buták, alacsony az érzelmi intelligenciájuk. Talán nem is tehetnek róla, hogy ilyenek, nem volt gyerekszobájuk. Ne vedd a szívedre, én az ilyen hozzászólásokat teljesen figyelmen kívül hagyom, és nem zavar, ha lepontoznak! Örülj, hogy te értékesebb ember vagy!
2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen a világ , az ember minden őt ért sérelmét másokon vezeti le ... A magyarok meg különösen irigyek es szarkasztikusak . Hal' isten hogy elköltöztem :)
2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
70%
Ez valóban így van, de szerintem azért, mert nagyon sok a buta ember, akik idétlen kérdéseket tesznek fel. Nem véletlenül csináltak olyan honlapot is, ahol a gyakorikérdések poénos kérdéseit és válaszait gyűjtötték össze. Mert azért az értelmes kérdéseknél kevésbé jellemző a nem emberséges válasz. Viszont a rosszindulatú válaszok sokszor azért születnek, mert az emberek pesszimisták és nagyon valószínű, hogy a legrosszabb eshetőséget tartják a biztosnak.
2013. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
54%
Itt tökéletesen érződik Magyarország morális szintje.... Ahogy olvasgatok, napi szinten hálát adok a jóistennek, hogy volt eszem, és elmenekültem:)
2013. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
41%
De ami igazán szembetűnő, az az "igazság fáj" alapú lepontozás. Szánalmas:)
2013. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt anonim modon kiadhatjak magukbol. Es mert Magyarorszagon alapbol sok rosszindulatu, agressziv ember van.
2013. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Mert sok az olyan frusztrált, állandóan szabályokat követő, monoton életet élő ember, aki a való életben mindig csak helyesel, és lapít, ahelyett, hogy kiállna a saját véleménye mellett. Ezért inkább idejön, és itt adja ki magából a felgyülemlett feszültséget, és másokon tölti ki a haragját. Eléggé szánni való dolog, mert itt ugye azért tesz fel valaki egy kérdést, hogy választ kapjon. Nem pedig azért, mert az hiányzik neki, hogy valami idióta ítélkezzen felette és jól kioktassa, vagy hogy nézze a még hülyébbeket hogyan veszekednek egymással a feltett kérdésénél.
2013. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!