Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom féltestvérénél nagyon...

A párom féltestvérénél nagyon sok összejövetel van, amiket én nem szeretek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden alkalomkor, névnap, szülinap, nőnap, húsvét stb. csinálnak ilyen kertipartyt, ahová sok embert meghívnak, ismerősöket, családtagokat. Na most ez úgy néz ki, hogy kajálunk, aztán mindenki végigvedeli a napot. Én nem szeretek inni, és úgy már beszélgetni sem lehet velük, amikor részegek. Utálom ezeket az összejöveteleket, jópofizni és úgy tenni mintha élvezném. Csak a párom miatt járok, de már nem bírom. Mit tegyek?
2013. okt. 25. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Ne menj el mindig.
2013. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor meg megsértődnek..
2013. okt. 25. 13:37
 3/17 zabmester ***** válasza:
100%
Vagy ne menj el mindegyikre, és mondd, hogy más dolgod van, vagy menj el úgy, hogy már előre jelzed, hogy te csak egy kis időre ugrasz be, mert még menned kell valahová, ezért nem tudsz sokáig maradni.
2013. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Igyál egy kicsit te is:)
2013. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
próbáltam, de úgy sem az igazi :D meg egyébként sem szeretek már inni.
2013. okt. 25. 13:56
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Amit Zabmester írt, az szerintem is jó megoldás. Odamész, szólsz hogy még dolgod van később aztán lelépsz. Párod meg ha akar, marad.
2013. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Elmész,eszel,ott vagy fél órát és eljössz.


Párod is iszik/részeg ilyenkor?

2013. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

"Vagy ne menj el mindegyikre, és mondd, hogy más dolgod van, vagy menj el úgy, hogy már előre jelzed, hogy te csak egy kis időre ugrasz be, mert még menned kell valahová, ezért nem tudsz sokáig maradni."


Az a fránya női logika. Annyira visszataszító ez az ötlet nélküli hazugságtenger.


Egyébként nem hiszem, hogy megsértődnek, mivel gondolom senkivel egy mukkot sem beszélsz, fel se fog tűnni.


De ha mégis, akkor elmondod, hogy mi a kínod. Mindenki jobban fogja értékelni,mint a kis hazugságokat. Amúgy meg, téged nem érdekelnek ezek az emberek, a véleményük sem, akkor mit aggódsz?


Csak addig el ne jussatok, hogy a párod sem mehet, mert te se mész...

2013. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mennék el. A barátom és a társasága is szeret összejönni és átinni akár egy egész napot is bográcsozás közben. Eleinte elmentem, de mostmár semmi pénzért nem mennék. Én soha nem iszok egy kortyot sem, egyáltalán nem tudom magam jól érezni részeg, ittas emberek között. Mindig kérdezik, hogy miért nem megyek, mert a többiek barátnői jelen vannak, de azok többet isznak, mint a férfiak szinte. Nyilván lejött nekik, hogy 3 éve nem járok, ki nem állhatom őket. Nem hiszem, hogy bármelyiküket is meghatná, de ha sértődés lenne, az is hidegen hagyna. Ha a családban lenne ilyen, ott sem érdekelne, hogy ki sértődik meg, és ki nem. Sosem voltam az a típus, akiben ezzel lelkiismeretfurdalást lehetett okozni. Pláne ebben a témában. Miért van szükség arra, hogy asszisztáljak ahhoz, hogy a föld alá isszák magukat? Szerintem nélkülem is megoldható, nem érteném, miért ennyire fontos a jelenlétem. Szóval én azt mondom, ne menj el. A véleményeket meg le kell szarni...
2013. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, a párom is iszik. Néha totál részeg a végére. Ráadásul mindig nekünk kell eljönni utolsóként.. Ha meg szólni merek mikor már csak mi maradtunk, hogy most már mehetnénk, akkor persze én vagyok a hülye.
2013. okt. 25. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!