Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy haveri összejövete...

Baj, ha egy haveri összejövetel fontosabb a vőlegényemnek, mint, hogy engem ápoljon?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak hétvégére, egyedül vagyok itthon. Egész éjjel hánytam, kekszet tudok csak enni, meg teát. Néha a wc-re is 4kézláb mászok ki. Szerettem volna, ha a vőlegényem velem marad, és ápolgat. Ehelyett ő elmegy a haverjaival sörözni. Persze nem jár túl gyakran, havi max 2x.Mikor ő beteg volt, minden programomat lemondtam, hogy vele lehessek. Én vagyok túl önző, hogy azt szeretném, legalább ma velem maradjon? 20L
2009. nov. 7. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy onzo!De nem jobb most egyedul?Tead van lefozve,keksz melletted.Ha otthon ulne az agyad szelen sem lennel jobban.Itt vagyok en,majd dumcsizunk:D Jobbulast!
2009. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
33%
A vécére azért kitámogathatná vagy valami.
2009. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
96%
Nem önzőség ez abszolút. Sajnos teljesen pasiból van. Nekem is volt már ilyen, én pl azt mondtam menjen csak el nyugodtan, attól nekem jobb nem lesz és nem ment. De azzal sem segít nagyon hogy a nyakaom van amíg a halálomon vagyok mert olyan rosszul vagyok. Na akkor mi a jó megoldás szerintem ha menni akar menjen. De ha te úgy érzed, hogy jobb akkor marasztald. döntésre választás elé ne állítsd, az csak olaj a tűzre .szerintem.
2009. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy kisgyerek,gondolja.Meg biztos van telefonod,ha mégis gond lenne.Én egész terhességem alatt hànytam,alig birtam mozdulni,pàrom mégse àpolgatott,csak ha rà szoltam hogy tegye ezt vagy azt.

Hivj àt baràtnödet,vagy valakit ha nagyon egyedül érzed magad.

2009. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
57%

A férfiak nem arra vannak tervezve, hogy beteget ápoljanak - meg ha elöre meg volt a haverokkal beszélve, akkor persze, hogy elmegy.

Egyébként te szereted, ha ilyen lerobbant állapotban lát téged, szerintem csak undorodna töled, amikor hánysz neki...?

(40 éves nö)

2009. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék ha itt lenne. Egyrészt, mert unatkozom, másrészt meg ha elfogy a tea, mi lesz? Nem tudok ott ácsorogni a tűzhely mellett. Örülök, hogy nem hányom le a laptopot. Senki sem halna bele, ha jövőhétre tennék át a sörözést. Más is lemondta már, mert a kedvese beteg volt. Egyszer ő is megtehetné. :(
2009. nov. 7. 15:19
 7/84 anonim ***** válasza:
95%
Ha már együtt vannak, nem kell mindig csillogni egymás előtt.
2009. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
71%

A pasik ilyenek. Mondjuk ezek után mikor ő beteg én sem mondanám le a programjaimat.

Mondjuk ők egy fejfájástól is a mentők számát már készenlétben tartják.

De így megtanulná....

tudod nem az a baj, hogy nem ül otthon és fogja a kezedet, mert ettől neked nem lenne jobb, de azért lelkileg mégis csak jólesik ha ott vanak ilyenkor melletted, van kihez szólni.

Ráadásul már a vőlegénye, ami azért szorosabb és felelősségteljesebb viszonyra utal. És mi lesz ezek után, ha a férje lesz.

Szerintem a pasid megvárhatná míg jobban vagy és mondjuk jövőhéten menne el a haverjaival, vagy 3 nappal később. Szerintem bunkóság.

2009. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
50%
Önző vagy.
2009. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
79%
Ne légy már ennyire nyafka! És főleg ne sértődj meg ha elmegy. Ezzel csak elmarod a vőlegényedet. Én utálom, ha valaki körülöttem ugrál. Ha beteg vagyok szeretek egyedül lenni. Ha pedig olyan rosszul vagy, hogy teát sem tudsz főzni , vitesd magad kórházba, mert ez már gáz.
2009. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!