Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha a...

Mit szólnátok hozzá ha a szerelmetek bejelentené hogy összeköltözik egy másik nővel egy albérletbe új munkahely miatt?

Figyelt kérdés
Azért, mert nekem nincs lehetőségem vele menni, de egy havrejának a nője albérletben lakik, és a párom odamenne, hogy feleződjenek a költségek. Másik városban van a munkahely. És ha buszbérletet venne? Az nem ugyanott van anyagiakban? Igaz, nem akar az anyja nyakán lenni, de ez nekem akkor is magas! Már 1x feltettem a kérdést egy másik kategóriában, de minél több választ várok, mert nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet. 22/L a barátom 24/F
2009. nov. 13. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Bocsi haverjának a VOLT nője.
2009. nov. 13. 20:01
 2/80 anonim ***** válasza:
89%
Hát én akkor szerintem szakítanék,nem bírnám az örökös bizonytalanságot.Bármi megtörténhet,én már laktam albérletben.Túl nagy a kísértés.
2009. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
90%
Erre nem lehet elfogadható indokot adni, hiába is próbálja megmagyarázni. Ha te összeköltöznél annak a nőnek a volt pasijával és megpróbálnád megmagyarázni, ő mit szólna hozzá?
2009. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok és voltam már úgy albérletben pasikkal, hogy gyakorlatilag sose találkoztunk, mert olyan volt az időbeosztásunk, hogy mindig elkerültük egymást, a költségek miatt viszont nem volt pénzem drágább helyre, így meg osztódott. Attól, hogy pasi-nő egy fedél alatt él, még nem egyenes arányban következik, hogy történik is köztük valami. Tessék megbízni a párodban, vagy van okod bizalmatlannak lenni?
2009. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret, és tök ki van akadva hogy ezért puffogok. De hát ez olyan abszurd!:((
2009. nov. 13. 20:08
 6/80 anonim ***** válasza:
77%
Ez semmi, ilyen előfordul, hogy férfi és nő, akiknek nincs közük egymáshoz, egy fedél alatt. Én se rajonganék, de ma már nem olyan szokatlan ez... És igen, nem biztos, hogy olyan sokat fognak találkozni. Majd ha szobatársak lesznek, az már gáz - ilyet is hallottam :S
2009. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem keres egy másik fiút egy másik albérletbe?
2009. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
Mert így az egyszerűbb.
2009. nov. 13. 20:13
 9/80 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van már egy kész hely, az egyszerűbb, mert tudja a költségeket, tudja, mennyit fogyaszt, és ha ismerős a másik fél, akkor az övét is, szóval tud számolni, és ez nem mindegy. Azért nehéz megfelelő albérletet és hozzá megfelelő bérlőtársakat találni. Ha külön szobában vannak, ne csinálj belőle ügyet, mert valószínűleg mindkettőjüknek meglesz a maga elfoglaltsága. Ha meg meg akarna csalni, ahhoz még albérlet se kell, megcsalna úgy is, ha a szüleivel marad.
2009. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Jajj má, mondjuk szegény kérdezőnek, hogy "ugyse lesz baj", meg "ugyan mit kezdene egy nő meg egy férfi egymással 1 lakásban"? Még az is cinkes lenne, ha anőnek lenne pasija. Még az sem garancia rá, hogy a friss husira nem csap le.Meg a havernak a volt nője? A haver kezeskedik érte, hogy a nöci leszbi, vagy férfigyűlölő vagy mi?? ááá.. több sebből vérzik ez a dolog. Igazából a párod nem értem. miért akad ki, hogy Te puffogsz ezen? Meg kollégista vagy mi, hogy külön albit kell fizetnie egy munka miatt?? Busz? Vonat? netán autó! szerintem még az se lenne meglepő, ha rég összejött volna ezzel a nővel és most csak alkalmat keres, hogy lelépjen. Bocsi, ha kicsit hirtelen voltam, de én ezt így gondolom!!

2009. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!