Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt, ahol...

Ismertek olyan párt, ahol becsúszott a gyerek, a férfi határozottan követelte az abortuszt, de a nő megtartotta a babát?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult a kapcsolatuk? Hogy viszonyult a férfi a babához?
2013. okt. 28. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek. A férfi elhagyta a nőt, a gyereket nem ismerte el, nem vette a nevére és nem fizet gyerektartást. Nem mondja, hogy megbánta, de nem gondolta, hogy ez így fog alakulni. Elég nehézkesen élnek a gyerekkel ketten.
2013. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Ismerek, a közvetlen baráti körömben. A barátom elhagyta a lányt, és bár a nevén van, nem foglalkozik vele. Fizeti a havi díjat, és kész.

Eléggé megszívta a lány, valószínűleg ő akart trükközni, és nem szedte a gyógyszert, de ahelyett, hogy így családja lett volna, most 27 évesen már "elvált" anyuka, aki nyomorog, és nincs ideje a saját gyerekére.

2013. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

En forditottjarol tudok, olyanrol hogy a ferfi szerette volna a gyereket, a no meg elvetette.

Azota se dolgozta fel szerencsetlen hogy megoltek a gyereket es beleszolasa se lehetett.

2013. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Igen nalunk becsuszott 23 eve a gyerek a ferjem elhagyott mert nem vetettem el. nem fizetett ra se nezett soah nem latta meg kepen sem.

Aztan 20 ev utan eszebe jutott a gyereke Na a gyereke pedig jol elkulde ot a fenebe.

A volt ferjem nagyon nagyon megbanta en nem

Van egy ugyes okos tanult lanyom aki csupa jot orokolt tole halas vagyok ezert es aldom az eszem hogy nem oltem meg.

2013. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Én is ebbe a szituációba voltam.Fiatalon voltunk,becsúszott.

Ő el akarta vetetni,én elmondtam neki hogyha elhagy is én akkor is fel fogom nevelni.Nem muszáj felelősséget vállalnia de semmi joga nem lesz hozzá a későbbiekben sem.

Velünk maradt.Imádja szereti! :) Sztem nem kell ennél több.

2013. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Az én helyzetem a fordítottja volt, becsúszott a baba, én nem akartam, az akkori barátom igen. Egyetemre jártam (ráadásul 6 éves képzés közepén..), a barátom éppen hogy kezdett dolgozni, két éve voltunk együtt.. Elvetettem, mert végtére is az én testemet, életemet befolyásolta volna jobban a gyerek. Nem bántam meg, bár néha gondolkozom rajta, milyen lenne, de mindig arra jutok, hogy nem tartanék ott, ahol, ha most gyerekem lenne. A barátom elhagyott, mert mi az, hogy neki nincs beleszólása. Ez nem igaz, meghallgattam, hagytam érvelni, de nem tudott meggyőzni, és egy ilyen vitában nincs arany középút, ami mindkét félnek jó, én meg nem vagyok mártír, hát azt választottam, ami nekem jó.
2013. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a férjem járt így a volt nöjével. 6 hónapig jártak, úgy volt, hogy gyógyszert szed, aztán mégse. A gyerek miatt maradt a párom, de 5 évig pokol volt az életük, azután otthagyta. Semmi értelme nem volt, csak lett egy szerencsétlen lelki sérülttel több. Szerintem ha egy nô szeret egy férfit, akkor tiszteletben tartja a döntési jogát, hogy mikor akar gyereket, nem rákényszeríti. Ezek a "kényszer" gyerekek azután az esetek 98%-ában apa nélkül nônek fel, amit aztán még fel is rónak az apának, aki eleve nem is akarta, az anya meg eljátsza a mártírt, hogy egyedül felneveli akit egyedül vállaltak. Csak az ilyen nôk gyerekeit sajnálom, mert anya önzségbl megfosztja ket a teljes családban felnevelkedéstl.
2013. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Ja, igen, én nem hiszek az ilyen "becsúszott" szövegben. XXI. században ilyem max. elvétve fordulhat el, nem ilyen nagy számban. Ahogy a mondás tartja: Egy nô 2 dologért mindenre képes: azért, hogy legyen gyereke, és azért hogy ne legyem.
2013. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

" Elvetettem, mert végtére is az én testemet, életemet befolyásolta volna jobban a gyerek."


A frászt! Te már akkor befolyásoltad az Ő testét-lelkét, amikor felelőtlenül nem vigyáztál örömszerzés közben!

2013. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

# 7/9!


Igen!


egyes nők azt nem akarják felfogni, hogy a férfi lehet, hogy akar majd gyereket, de nem most, majd később.

Sőt, lehet, hogy akar, de nem tőle!

Hát akkor kierőszakolják, aztán meg vádaskodnak.


Az Öcsém járt így. Tisztességesen elvette feleségül a nőt, a maga módján szerette is, de a közös gyereket imádta. Mindent megtett értük. Megszületett a második is. A nő otthon maradt a gyerekekkel, az Öcsém dolgozott. Mikor hazament, kupleráj, kosz, nem is főzött.


Aztán 9 év múlva elváltak, de úgy, hogy az Öcsém lakást vett a volt nejének. Hogy a közös gyermekek normálisan kiegyensúlyozottan éljenek, rendesen fizet, minden második héten nála vannak a gyerekek, harmóniával nevelik őket tulajdonképpen ketten. A volt feleség tudja a kötelességét, hogy a gyerekeknek minden törődést meg kell adnia, különben az Öcsém megvonja tőle a támogatást és elperli a gyerekeket, ezért teszi a dolgát maradéktalanul, így is lehet.

2013. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!