Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú távon...

Szerintetek hosszú távon működhet úgy egy kapcsolat, ha az egyik félnek nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze a barátommal,de a sex nem a legjobb sőt...Nincsenek nagy igényeim,de nem a 2 perces semmit érő menetekhez vagyok szokva...Neki jó,de nekem....

Talán idővel jobban fogja bírni vagy ebbe ne is reménykedjek? Beszélni még nem beszéltünk erről nagyon érzékeny a lelke,de nem akarom szó nélkül hagyni.

Ez az egy ami nem teszik és nem jó a kapcsoltunkba,minden más eddig eddig jó :)


Aki volt már hasonló kapcsoltban ott történtek változások,vagy minden maradt a régiben?

22l


2013. okt. 28. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem hülye ő is tudja, hogy 2 perce nem sok mindenre elég. Beszélj vele, sok mindent lehet tenni, hogy neked is jó legyen. Hosszabb előjáték, nyelvi, kézi befejezés...stb
2013. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a feleken múlik. Nincs rá általános szabály. Mindenképp beszélni kell vele róla, ha érzékeny a lelke, akkor finoman és megértően.
2013. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Mióta ismeritek egymást?Elõfordulhat, hogy régen volt már nõvel és nincs kielégülve.

Talán idõvel változni fog.

2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?


És miért nem beszéltek róla? Ez az "érzékeny a lelke" elég hülye kifogás. Hányszor voltatok együtt? Észre sem vette, hogy neked nem jó, nem elégített ki?


Azt gondolom, hogy az első 2-3 alkalommal max elfogadható, hogy elsül, mert mondjuk izgul, vagy annyira kíván. De akkor is utána illene ismételnie mikor újra akcióra kész. És ha nem sikerül aktus közben kielégítenie, akkor lehet máshogy is ám :) Nekem a leírásodból nem érzékeny lelkűnek, hanem nagyon is önzőnek tűnik a pasid. Ennél még egy éjszakás kapcsolatnál is illik jobban teljesíteni.


Nekem fontos a jó szex, én biztos nem maradnék így együtt senkivel. Valószínűleg az első pár ilyen alkalom után teljesen kiábrándulnék belőle.

2013. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szolni kell! Megtudni hogy az ujdonsag hat igy ra vagy mindig ilyen volt? En 5 evig voltam csendben, hogy ne bantsam a Parom lelket es nagy nehezen kinyogtem...

Megbeszeltuk, kicsit elszegyellte magat szegeny Aztan vettem egy ebook-ot neki a korai magomles kezeleserol (legzes, koncentracio stb) es a 3 perces meneteink 40re bovultek... :)

Segitett a konyv...

2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha érdekli, hogy neked is jó legyen, biztosan meg tudja oldani.
2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

este beszélek vele,bár nem tudom még miként hozzam fel a témát :/

tudom,h neki is kellemetlen ez a szituáció,mert érzem rajta,h szex után feszült....


5-ös elismerésem nektek :)

2013. okt. 28. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint őt is zavarja.
2013. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen,legalább is én így érzem

komoly kapcsolta nem volt még,ha ez számít

2013. okt. 28. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Mi egy évig bírtuk ezt a volt párommal. Eleinte ő is ki volt emiatt, én voltam az első komolyabb kapcsolata, előttem nem kellett teljesítenie mondhatni. Próbálkoztunk mindenfélével, aztán már nem érdekelte. Úgyéreztem feladta, mert semmi nem jött be és amíg én próbálkoztam és úgy éreztem, hogy ő is ezt szeretné, szépen lassan leépült a kapcsolatunk, mert rájöttem hogy ez csak valami illúzió. A vége felé már látszólag ő baromira jól elvolt így és nem különösebben érdekelte, hogy velem mi a helyzet, hogy én nem vagyok így boldog. Nekem kellemetlenebb volt a helyzet mint neki, nem volt kedvem már lefeküdni vele, mert minek, ha nekem úgysem lesz jó?

A kommunikáció nem működött közöttünk jól, így rá is ment a kapcsolatunk.

2013. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!