Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú távon...

Szerintetek hosszú távon működhet úgy egy kapcsolat, ha az egyik félnek nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze a barátommal,de a sex nem a legjobb sőt...Nincsenek nagy igényeim,de nem a 2 perces semmit érő menetekhez vagyok szokva...Neki jó,de nekem....

Talán idővel jobban fogja bírni vagy ebbe ne is reménykedjek? Beszélni még nem beszéltünk erről nagyon érzékeny a lelke,de nem akarom szó nélkül hagyni.

Ez az egy ami nem teszik és nem jó a kapcsoltunkba,minden más eddig eddig jó :)


Aki volt már hasonló kapcsoltban ott történtek változások,vagy minden maradt a régiben?

22l


2013. okt. 28. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmondanád neki, próbálj meg tenni érte, hogy tovább tartson. Ha elsőre nem is fog menni, másodszorra biztos nem két perc lesz.
2013. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es nem irigyellek...

Nem beszéltem még vele,de tegnap éreztem egy pici változást nagyon akarta,h nekem is jó legyen (az is volt) :)

2013. okt. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!