Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy családon belül szájrapuszival, csókkal köszönnek a családtagok? A testvér a testvérnek, szülő a gyereknek.

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszik.Én csak a páromat tudom megcsókolni.
2013. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Undorító.
2013. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

bocsánat, rosszul írtam.

nem köszönésnél, hanem úgy általában otthon, minden gond nélkül..

2013. nov. 1. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Az meg már egyenesen beteges.
2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
60%
A szájra puszival, csókkal a szerelmet fejezzük ki és nem a szeretetet, tehát ahol családon belül ez menő, szerintem degeneráltak!
2013. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
18%

Én a gyerekeimnek szájrapuszit adok és nem csak köszönésképpen hanem "csak úgy" napközben is!

De hogy a tesók egymásnak???Az már tényleg a "beteges" kategória!

2013. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

"Én a gyerekeimnek szájrapuszit adok"


Egy beteges pedo fíl vagy !!

2013. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
undorító.
2013. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Kiskoromban láttam ilyet sokszor, néha manapság is. Gyerekként és felnőtt fejjel is az a véleményem, hogy az ilyenek visszataszítóak és degeneráltak.
2013. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát mi elég zárkozottak vagyunk, és még arcra puszi is elég ritka.

De ettől semmi bajom azzal , aki máshogy szokta. Szerintem Nem undorító, ha igy köszönti a gyerekét, és ha még felnöttként is néha. És ha szülőnél ok, akkor a testvérnél miért nem lenne undorító. Az aki, így szokta meg nem gondol semmit róla. Ha "úgy akarná a tesóját,, akkor valószinüleg nem csókolná meg nyillvánosan.

Szóval nincs ebben semmi. Az oroszok mindenkit szájon csókolnak, azt is kai nem testvérrük. Az eszkimók az orrukat dugják össze.

Na és? Szóval az ilyen családban igenis lehet a szeretet jele csók, bármily furcsa másoknak. És pont.

2013. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!