Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 1. Melyik rokoni kapcsolat az...

1. Melyik rokoni kapcsolat az erősebb? Ki nekem illetve gyermekemnek illetve az ő utódaiknak?

Figyelt kérdés

a; A férj-feleség, a szülő-gyermek vagy a testvér-testvér rokoni kapcsolat az erősebb kapcsolat?


b, A testvérem gyerekei, unokái - esetleg dédunokái, ükunokái - kik nekem?


c, A gyermekeimnek, unokáimnak -esetleg dédunokáimnak, ükunokáimnak- a testvérem gyerekei, unokái -esetleg dédunokái, ükunokái- kijük nekik?


d, Mit jelent pontosan a féltestvér kifejezés?



2013. okt. 25. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
a, szerintem az ember életében ez folyamatosan változik. Először amíg gyermek vagy/nincs párod/férjed, addig a szülő-gyermek kapcsolat erősebb, majd ha új családot alapítasz, akkor már a férjed és a saját gyermekeid a legfontosabbak.
2013. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, amelyiket te annak érzed. A kötődés benned alakul ki valaki iránt - nem lehet megszabni kívülről semmivel sem, hogy mi az erősebb a te számodra.
2013. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!