Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor idegesít párom kislány...

Sokszor idegesít párom kislánya és ez csak rosszabb lesz, tudom ő nem tehet semmiről, de ez csak rosszabb lesz mit tanácsolnátok? Elég zavaros sajnos, Többi lent.

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 6 éves kislánya. Az anyja lassan 3 éve nem látogatja. Sokszor vagyok páromnál, elég jól kijövök a kislánnyal, nagyjából hallgat is rám de sokszor nincs hangulatom hozzá. Általában ha este ott vagyok mindig azt akarja, hogy én fürdessem le. Ha nincs kedvem hozzá egyszerűen csak nem megyek át. Alapjáraton nincs baj vele, de sok dolog viszont idegesít. Például reggel ha ott alszok nem hagy aludni, állandóan rohangál a lakásba, normál hangerőn nem tud beszélni szinte mindig ordibál. Az óvónő szerint logopédushoz és pszihológushoz is el kellene vinni, mert kicsit le van maradva a többiekhez képest. Mivel nagyon nem foglalkoznak vele ezért mindig amikor ott vagyok csak vele kell foglalkozzak. 2 percig nincs nyugtom tőle. 3 éve vagyunk együtt párommal, de ezt most kezdtem el jobban érezni. Azt hittem el fogom tudni fogadni őket, de párom sajnos tett róla hogy ne bízzak már benne...pont mikor ezek a dolgok jártak a fejembe, hogy mit is csináljak...teszteltem a múlt héten egy +-at...:S Holnap megyek dokihoz, de 1 hete késik úgyhogy tuti baba lesz a dologban. Örülök is meg nem is, nem tudom mi lenne a helyes út.
2013. nov. 3. 08:18
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
52%

Hát kedves.Nem a párodnak van kislánya, hanem neked van!!!Szegény..senki nem foglalkozik vele, és most neked is kezd eleged lenni belőle..sőt valószínűleg terhes vagy..ami azt jelenti hogy ha megszülöd akkor még téged is elveszít, mert ugye kis baba, vele kell foglalkozni..stb.Lemaradva pontosan a nem foglalkozás miatt van..az is milyen már hogy az anyja nem látogatja 3 éve!!??!!??Nekem kicsim van, és sose tudnám elképzelni ezt!!

A tanácsom..hát mivel érződik az írásodon hogy még mindig nem fogadtad el a kislányt (utálhatsz, de ha elfogadtad volna, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést) ezért ez így nagyon nehéz.Nektek már rég egy családnak kéne lennetek, de csak te vagy meg a párod a gyerekkel.Ha meg babátok lesz, akkor lesztek ti, meg a párod kislánya..remélem érthető voltam.

A párodban miért csalódtál?Mert azt nem fejtetted ki.!

2013. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
80%

Akkor is tudtad, hogy van egy gyereke amikor megismerted.

Most is tűrd el, vagy lépj le. Nem fogod szeretni a sajátodként ez egészen biztos.

Sajnos a kölykök ilyenek. Visítanak, rohangásznak.

Vagy tűröd, vagy lépsz. De ha ez így megy tovább rámegy a kapcsolatod, amin nem csodálkoznék.

Véleményem szerint még nem értél meg az anyaságra! Semmilyen szempontból sem.

2013. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
84%

"Akkor is tudtad, hogy van egy gyereke amikor megismerted."


Az igaz, de akkor még nem tudta, hogy mindent neki kell csinálnia a gyerek körül.

Az ok, hogy elfogadja, néha játszik vele, de miért ő foglalkozzon vele mindig? Miért ő fürdesse?


Szerintem a párod csak egy ingyen bébiszittert akar.

Nálunk is dettó így kezdődött.

Ugyancsak kislány, neveletlen, torkaszakadtából kiabált mindenért, mindent eltört, mindent kiborított, és emellett mindig mindent én csináltam. Én fürdettem, én fésültem a haját, én adtam neki új ruhát ha a másikat leöntötte mondjuk üdítővel, és kísértem pisilni ha bárhol voltunk, és soha nem kaptam egy köszönömöt, és egy idő után (kb. 2,5-3 év) én is úgy éreztem hogy ez a vég.


Én is próbáltam tanácsokat kérni (többek között ezen az oldalon is), de mindenki nekem esett, hogy én mennyire utálom a gyereket, stb, stb, stb!


Aztán amikor a páromnak mások is elmondták, hogy AZ Ő GYEREKE, ne passzolja le másnak, foglalkozzon vele, nevelje, szóljon rá ha rosszat csinál, Ő hozza és vigye az anyukájához NE ÉN, akkor már kezdett leesni neki, hogy benne van a hiba.

2013. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
6%

Ja, hát ha plusszoltál akkor idegesit a kislany, igy normalis nem? Elkapott teged a feszekepitö láz ahol csak a sajat tojasod fer be

Nem szep az , hogy belemasztal az eletukbe elfogadtad a kislanyt most meg hatat akarsz neki forditani

Altalaban a nevelt gyerekkel a kapcsolat akkor romlik meg, miutan csalódást okoz a párod egy dologban. Ugyhogy ilyen felallasban ne vallald a babat mert vegul nem fogod tudni nevelni te se a tiedet

2013. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
80%
Ebbe a kapcsolatba NE szülj gyereket! Azzal is foglalkoznod kell majd. Ő is idegesíteni fog.
2013. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Hát ez elég bonyolult...Igazából az egész kapcsolatunk úgy alakult ahogy szerettem volna de úgy érzem csak azért mert én akartam. Én nagyon imádtam viszont ő közölte, hogy nem akar komoly kapcsolatot, aztán mégis csak együtt maradtunk. Én szerettem volna nagyon az összeöltözést minél hamarabb, elfogadtam és imádtam őket, de ő közölte hogy nem akar elköltözni a szüleitől így kényelmesebb egyenlőre neki. Közben az első fél évünkben rajtakaptam, hogy randizgat más lányokkal. Társkeresőzik, azt írta ki hogy még keresi az igazit, stb...Aztán nekem lett elegem, mondtam hogy szeretem de ennek így nincs értelme, akkor azt mondta hogy a válás után össze volt zavarodva, nem akart komoly kapcsolatot, de rájött, hogy én kellek neki. Akkor elkezdtük a lakás projektet, mostanra lett beöltözhető állapotban. De mostanra annyira belefáradtam, hogy mindent csak én akarok ő meg csak sodródik az árral és minden mind1 neki. Én szeretem a kislányát, foglalkozok is vele, de azt érzem, hogy ez nekem sok így. Ha látnék páromban valami lelkesedést,de semmi...a babára azt mondta, ha kiderül terhes vagyok szeretné ha megtartanám, de elfogadja a döntésemet. A mostani lányával se nagyon foglalkozik, így tudom ha összeköltözünk nekem kell mindent csinálni majd. Én szeretnék babát, de félek hogy zavarni fog hosszú távon a lánya.3an összeköltöztünk volna tudtunk volna alkalmazkodni, megláttuk volna hogy tudunk-e együtt élni és még akkor is lehetett volna váltani ha nem. De így... Tudom ez így gonoszan hangzik, de én legalább foglalkozok vele nem úgy mint az anyja.
2013. nov. 3. 08:52
 7/60 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es te mekkora egy bunkó vagy. Mi az hogy belemásztam az életükbe? Pont hogy jót tettem nekik, sokat is köszönhetnek nekem. Ezzel nem kavartam fel a kislányt, nem az anyjának tekint hanem a barátnőjének erre odafigyeltem. Nem a teszt miatt érzem ezt, előtte is éreztem hogy ez így sok. Nem a kislány miatt feltétlen, hanem azért mert ilyen a párom. Azt érzem, hogy én csak adok adok, de alig kapok valamit.
2013. nov. 3. 09:00
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok jót mondani sajnos. Nem rád, hanem a párodra. Azt már le kellett szűrjed, hogy milyen apa. Ha megszülöd a babát, azzal sem fog többet törődni, mint a lányával. Így két gyereked lesz gyakorlatilag, nulla segítséggel. Ami nagyon nehéz lesz neked és a kislánynak legfőképp.
2013. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
96%

Most nem tudom miért a kérdező a hibás!

Ő mindent megtesz egy TÖK IDEGEN gyerekért, mint írta a párja csak úszik az árral.

Szerintem meg sem érdemel téged. Én nem szülnék ilyen embernek. Csak ha tényleg szereted akkor nagyon gáz.

Mert nehogy az legyen, hogy amíg te tutujgatod a gyerekét, addig ő szépen becsajozik.

2013. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
1%

hát tudod élőben asszem utálnálak....


van egy 6 éves kislány

az anyja elhagyta az apja nem foglakozik vele

te is tojsz rá


mi az h zavar ????? gyerekből van, tudtad h az apjával él mikor összejöttél az apjával

próbáld meg elfogadni és szeretni mert megérdemli

persze majd jó lesz ha tiniként neki kell vigyáznia a kölyködre mi????

sajnos pont egy olyan nőt kapott ki aki még bele is rúgna egyet szegény gyerekbe

gondolj már bele h annak a 6 éves kislánynak mennyire rossz és még te is így állsz hozzá.....

ha együtt maradsz az apjával akkor az a kislány is a család része lesz nem teheted ki csak mert éppen nincs hangulatod hozzá ....

majd a saját gyerekeddel is ezt teszed ????

szerinted te megérdemelnéd a jövendő gyereked????

basszus szerintem nem .....

nem vagy anyának való nő .....

2013. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!