Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már most 24 évesen egyre...

Ha már most 24 évesen egyre több ismerősöm vállal gyereket és ez rosszul érint, ez később csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és az utóbbi 1 hónapban 3 volt osztálytársamnak született gyereke és 2 osztotta meg hogy várandós. Tudom fiatal vagyok még, de ilyenkor mindig az jut eszembe hogy "Nekem vajon mikor lesz?" meg hogy le vagyok maradva, mert bár randizgatok egy fiúval, de nem érzem úgy hogy ő lesz az "igazim". Ez az érzés egyre rosszabb lesz? Előre látom 30 évesen mikor osztálytalálkozónk lesz és akkor már az lesz a fura akinek nincs gyereke...
2013. ápr. 17. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögj ezen teljesen felesleges. Nekem is sok barátnőm szült, bár a felére azt mondták "véletlenke" de nem különlegesebben érdekel. Akkor kell gyereket vállalni amikor készen állsz rá, nem más hanem te és a párod.
2013. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem azért szülnek, mert a többinek már van. Miről lennél lemaradva? Majd eljön a te időd, a párod, akkor neked is lesz gyermeked.
2013. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Majd megbànják!:)
2013. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Most mi a kérdés? Melyik részét nem érted a gyerekcsinálásnak? Ne sértődj, meg, a pasifogást is ideértem. De ez csak rajtad múlik. Ha aktív vagy, akkor hamarabb lesz pasid. Ha beülsz a sutba, nem igazán
2013. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Majd ha néhány év múlva ugyanezek ott állnak 2-3 gyerekben elválva lelakva akkor majd ők érzik magukat rosszul.
2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
51%
Szerintem ne mással foglalkozzál. Ha vállalni fogsz ne azért mert másnak is van, hanem mert szeretnéd, és főleg ne ragadj le ezért olyan kapcsolatnál aki nem az igazi. Lehet, hogy azok már a 30 -as találkozón nem a gyerkőc apjával élnek. Élvezd a fiatalságodat, szórakozzál
2013. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

a mi osztályunk idén 26 éves, tehát 2006ban érettségiztünk. ebből egyetlen lánynak születik hamarosan gyereke, várandósról nem tudok. nálunk pont ez a meglepetés, bár sejthető volt, hiszen tavaly házasodtak, jó körülmények közt élnek, jó helyre érkezik a csöppség.


nem is értem hova sietsz, bőven ráérsz még. először inkább olyan srácot keress, akivel el tudod képzelni hosszú távon. nem muszáj mindenkinek fiatalon szülni. én sem vágyom még gyerekre, bár azt tudom, h 30 körül már örülnék neki.


egyébként a kedves újdonsült anyukáknak olyan jól megy, h már 24 évesen önerőből el tudnak tartani egy gyereket, van saját lakás, kocsi? merthogy nálunk ez alapfeltétel egy gyerekhez. a semmire nem érdemes szülni, mert nagyot lehet koppanni.

2013. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan másoknak akarod élni az életed? Azért akarsz dolgokat elérni, hogy 30 évesen az osztálytalálkozón legyen mit felmutatni?

(Mellesleg a gyerekszülés a világ legátlagosabb dolga, azzal nem fogsz kitűnni.)

2013. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne filózz ilyeneken:) Mindenkinek máskor jön el a családalapítás, nem kell siettetni, annak sosincs jó vége.:)

Nekünk is most lesz 15 éves osztálytalálkozónk (30 évesek vagyunk lassan) és 20 főből 3-an vagyunk akinek azóta családja van, a többi férjhez sem ment/meg sem nősült még.

Nekem az lesz a fura, hogy nekem már 8 éves házasság, 2 gyerek, úton a harmadik, a többieknek meg semmi ilyesmi.De nem törvényszerű mikor "kell" férjhez menni, gyerekeket szülni:)

2013. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

" mindig az jut eszembe ... hogy le vagyok maradva"


...és amikorra a többi liba elválik,

majd te is sietsz leutánozni őket??


Nem kicsit vagy ütődött!

2013. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!