Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltözzek? Nem fogom sokáig...

Elköltözzek? Nem fogom sokáig bírni.

Figyelt kérdés
az a problémám hogy nagyon sok a vita mostanában a vőlegényemmel.alig van itthon,ha itthon van semmit nem segít,pedig van egy gyerekünk.lenne hova mennem,de félek.félek attól,hogy sose lesz senkim,hogy egyedül maradok,és nemtudom hogy menne a gyerekkel nélküle.beszéltem már vele erről,egy éve igérgeti hogy megváltozik.mit kéne tennem?
2013. nov. 3. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

üljetek le, mondd el neki konkrétan mi bánt, egyezzetek meg, mit vártok el egymástól!

ha nem megy, ráérsz akkor elbútorozni

2013. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szóval vagy inkább egy kapcsolatban ami kikészít idegileg, minthogy egyedül légy egy ideig?


ezt kérlek szépen kapcsolat függőségnek hívják.

2013. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most lehet fikázni,stb.. De őszintén.kinek kéne egy 19 éves lány,gyerekkel?sajnos nem olyan világot élünk már,hogy elfogadott hogy egy fiatalnak gyermeke van.én a gyerekemnek a legjobbat szeretném.de mivan ha az apja nélkül ezt nem kapja meg?elég rossz ez a helyzet.lehet hogy kapcsolatfüggő vagyok,de ha átélted volna azt az életbe amit én,te sem vágynál másra,csak hogy szeressenek,és legyen melletted valaki
2013. nov. 3. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

mert a mostani párodtól meg kapod ezt amit írtál? nem... akkor meg?


és hidd el van olyan srác akinek kellhet "ilyen" nem egy párt ismerek akinek az előző kapcsolatából van gyereke és a palit/nőt nem zavarja... az egyik pl 18 évesen szült, és még terhesen ott hagyta a palija... most mégis boldog párkapcsolatban él.

2013. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csak akkor rúgd fel a kapcsolatod, ha elötte már mindent megtettél a megmentésére. Lehet hogy a màsik fél a hibás, de azért keresd a hibát magadban is. Lehet hogy nem véletlenül nincs otthon sosem...


Próbáld meg tisztázni, hogy azonosak e céljaitok, egyáltalán vannak céljaitok? Közös hobbik? Néha tudtok idõt szánni egymásra, amikor csak ketten vagytok?


Próbálj szakemberhez fordulni, és ha semmi nem segít, akkor lehet dobbantani.

2013. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbáltam megmenteni.nemtudom hogy hibás vagyok e.mindig meleg ételt teszek elé,rend-tisztaság van,nem vagyok zsarnokoskodó,sem hisztis.soha egy rossz szót nem szoltam hozzá.próbáltam közös programot szervezni,mikor egy két órát a nagyszülőknél volt a gyerkőc.hármasban is eljárunk.de igazából közös hobbink nincs.én komolyabb vagyok nála,holott 8 évvel idősebb tőlem.engem érdekel a gyerek jövője hogy nevelkedik,milyen a lelki háttér.szeretnék bízni abban hogy rám talál a nagy ő de ilyen helyzetben nehéz..
2013. nov. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!