Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon sokat dolgozik...

A párom nagyon sokat dolgozik a munkahelyéről rohan a másodállását csinálni. Hét napból hatot dolgozik. Meddig fogja még ezt bírni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Te pedig otthon ülsz és GYIK-en szórakozol?
2013. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha elmondtad, mennyit eszik, alszik, pihen a párod, mennyire energikus típus, akkor akár egy orvost is megkérdezhetsz.


Erre a nulla információt tartalmazó kérdésre nem lehet válaszolni. Addig bírja, amennyire látod rajta, hogy bírja, hát TE vagy ott vele, nem?

2013. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ezt évekig csinálja. Sokan azért, hogy egy lakásönerőre összerakjanak, vagy bármi másra ami fontos nekik. Ha van motivációja, hogy miért szükséges ezt csinálni, akkor tényleg hosszú ideig lehet csinálni. De ehhez egy stabil, bizalmon és feltétlen szereteten alapuló kapcsolat szükséged. Ellenkező esetben, az ilyen szituáció lassú méregként fog hatni...
2013. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy hat napot dolgozik hetente, nem egy nagy durranás. Ez az 5 napos munkahét kb 40 éve van. Elötte csak a vasárnap volt munkaszünet. Azok pedig akik pl állattartással foglalkoznak, hét napbol áll a hét. Az jobban számit, hogy naponta hány orát dolgozik és az milyen munka?
2013. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Vannak ilyen emberek, ez van.
2013. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is túl kevés az info mert lehet h tényleg sokat dolgozik de lehet hogy a másodállás egy másik nő (akár) vagy felvetődik az is hogy te mennyit dolgozol ehhez képest és mennyire közösek a célok...
2013. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő a nő én vagyok a férfi. Ő napi 12 órát dolgozik én napi nyolcat.
2013. jún. 4. 09:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg mg nem betegszik. De ha felépül akkor folytathatja.
2013. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És pontosan mit dolgozik, főállás, másodállás?
2013. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokáig lehet bírni,de van,mikor én is kikattanok,bár nekem "csak" heti 5 nap jut 14 órában,de az is elég bőven.

Még szerencse,hogy nincs messze.1,5 éve csinálom,most kezd sok lenni.

Párom rosszabbul viseli,mint én,mert ő heti 5 napot dolgozik 9 órában(fizikai munka,az enyém nem kifejezetten) és a pihenő napjaink sincsenek össze hangolva sokszor,sajnos ez nem rajtunk múlik.A kapcsolat nagyon megsínyli szerintem.Ahhoz nem kell 1,5 év.

2013. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!