Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársam kb.3 havonta...

Volt élettársam kb.3 havonta jön a közös gyerekünkért, aki 3 éves. Amikor elmegy, a gyerekkel nem lehet bírni, hisztizik 20 percen keresztül. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi ezt, honnan a fenéből tudjuk te ismered őt.
2013. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Három éves, kicsi. Valószínűleg nem érti mi van, ő nem tud ilyeneket, hogy a láthatás hogy megy stb. Nyilván jól érezte magát és a kicsik nem szeretik, ha kizökkentik őket ebből. Nem azért, mert téged nem szeret csak úgy na..


pl mikor kicsi voltam és egyik nagyanyámnál voltam, mikor a másik jött értem a megbeszélt időpontra ordítottam, hogy nem akarok menni, sőt még meg is haraptam. Pedig ott is szerettem lenni (sőt ott mindig jobb volt). Nem tudom miért, csak úgy rám jött a hiszti, hogy most jó és akkor minek mást csinálni, máshol stb. Aztán fél óra múlva már nem is emlékeztem, játszottam tovább.

2013. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor mindig újra és újra felborul a kicsi megszokott kis élete, mindig valami új van benne,amit ő még nem fog fel. Még évekig is eltarthat mire kinövi.
2013. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Talán, mert kisgyereknek családban lenne a helye. Nem pedig szerte szét.
2013. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb szerteszét, és három havonta fél órát ordítani, mint egy szar családban 0-24 óráig minden nap.
2013. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Drágám,a gyereknek nem csak anya kell.
2013. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja, hogy elmenjen, ez feszültséget okoz a gyerekben, mert nem az van, amit ő akar és így vezeti le. Fel kell készíteni a gyereket, hogy a volt élettárs (amúgy ő az apukája?) csak pár órára jön, nem marad itt. Mielőtt elmegy, jelezd neki kb. fél órával, hogy xy lassan haza fog menni, még most játsszon vele, stb. Utána, xy most már indul, veszi a cipőjét. Ha indul, kísérjétek ki, legyen a gyereknek elég ideje elköszönni, ölelgesse meg, integessetek, stb. Neked hogy esne, ha pl. találkozol a barátnőddel teázni, majd még meg se ittad a teádat, de ő már rohan el? Nem mondta meg előre, meddig ér rá és elköszönni sincs ideje. Nyilván nem hisztiznél, de rosszul esne. A gyerekek nem bírják az ilyen bizonytalanságot ezért meg kell velük ezt beszélni. Ugyanez van akkor is, ha otthagyod idegen helyen, nem tudom, jár-e már oviba, de ha még nem, nyugodtan felkészülhetsz néhány hisztériás napra.
2013. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Az élettársad hisztizik, vagy a gyerek? Nem mindegy, hogy sz@r mellett sírni, vagy sír mellett sz@rni, vagy csapba sz@rni, vagy csapba besz@rni, azaz sz@rba csapni.
2013. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát mert hiányzik neki.

Én még 6 évesen is szenvedtem, amikor anyukámtól el kellett válni és a nagymamánál maradtam, azután meg a nagymamától el kellett válni és anyukám vitt el. Napjában 2x. Én is sokáig sírtam.

2013. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik neki az apja és nem akarja, hogy elmenjen.

Szerinted te egyedül elég vagy neki??

2013. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!