Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a férjed, vagy testvéred elosztogatná a cuccai, cuccaitok a haverjainak?

Figyelt kérdés

Önzetlen baráti szeretetből.

Akármit, könyvet, ruhát, bútort. Ami a tied, vagy a családé lenne, közös. Ő meg megbeszélés nélkül elosztogatná a barátainak.

Hogy tetszene?

Ismerek ilyen embert sajnos.



2013. nov. 4. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A férjétől elválnek, a testvertol meg elvenném a lakaskulcsomat.
2013. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, sajnos nekem az anyósom csinálta ezt mániákusan és rengeteg fölösleges veszekedés után külön élek most már. Érdekes, most pedig azért nyavalyog, mert "jahj, nincs pénz". Pénz keresett az általam kemény munka árából beszerzett kis holmijaimból. Az élet visszafizeti 1000%-kosan.
2013. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtapasztaltam már hogy ez milyen érzés, hát nagyon magam alatt voltam. Anyám ajándékozott többször is a cuccaimból illetve olyan dolgokat ajándékozott el amit tudott hogy később szükségem lesz rá. Egy szuper 3 részes, elegáns kosztümömet a nagynénémnek, (egyszer volt rajtam) egy csizmámat nem tudom kinek, az összes mesekönyvet ami volt gyerekkoromból, tudta hogy már évek óta próbálkozunk hog legyen gyerekünk, és ő is várta az unokát erre a szomszéd kislánynak odaadta mindet. Külföldön élünk és azok a könyvek fontosak voltak számomra, és ezekkel az a baj hogy pótolhatatlanok, nagyon fájt hogy ezt tette.
2013. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a személyes tulajdona, amit elajándékoz, akkor az feketén-fehéren: lopás.


A megajándékozottal pedig közölni kell, hogy az nem annak a tulajdona, akitől kapta, tehát azonnal adja vissza, vagy bűncselekményt követ el ő is.

2013. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-esnek!


Anyósod meglopott, és a lopott holmit eladta.

Aki megvette: az orgazdaságot követett el.

Simán följelenthetted volna.


Ne engedd be a lakásba, mert aztán nyomozhatod, hogy hová lett egy-két apróbb értéked, mait ritkán veszel magadhoz: sálad, kesztűd, órád, gyűrűd, láncod stb.

2013. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
osztogassa a sajátját.orrba is kormányoznám...
2013. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyakon verném és tuti nem hagynám, hogy elosztogassa....
2013. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenben az az érdekes, hogy a saját cuccaiból soha nem ad oda semmit.
2013. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!