Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki fiatalon veszítette...

Van, aki fiatalon veszítette el a férjét? Hogy vészeltétek át? Hogy alakult az életetek azóta? Eltelt időt is írjatok, légy szíves!

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha ezt azért kérdezed, mert Veled ez történt, akkor nagyon sajnálom és fogadd részvétemet!:-(

Nem saját tapasztalatot írok (szerencsére) és nem is házastársi kapcsolatot, de azért szerintem ez is ide sorolható:

Egyik barátnőm párja 1 évvel ezelőtt akasztotta föl magát. A lánynak azóta van új párja, akivel össze is költöztek, boldogok, de megemlékezik a volt Szerelméről, kijárunk Hozzá a temetőbe, soha nem fogja elfelejteni Őt és szereti, hiányzik Neki, de túl tudott lépni rajta.

Én nagyon örülök a boldogságának.

És kívánom mindenkinek, aki hasonló szituációban van, hogy KITARTÁS!:-(

Ja, és a lány akkor 21 éves volt, a fiú pedig csupán 28...:-(

2009. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen halt meg a férjem rákban.Sokat segítettek a kollegáim,és a gyerekekkel is törődnöm kellett.5 évvel később mentem újra férjhez,de mindig is szeretettel gondoltam rá.Arra kell gondolni,hogy neki már nem fáj semmi,és bízni,hogy a jövő enyhíti a fajdalmat.Részvétem neked.
2009. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem saját tapasztalatot írok, csak amit Párom Édesanyja mesélt:

Anyósom 35 éves volt, amikor meghalt Párom Édesapja, autóbalesetben. Nagyon megviselte a dolog, sokat fogyott utána... Ott maradt egyedül két kamaszodó fiúval.

Rá 3 évre talált magának új párt, és már 5 éve együtt vannak.

2009. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valójában azért kérdem, mert kíváncsi voltam, más hogy lép túl, mennyi idő kellett...stb. Ismerőseim között környezetemben (szerencsére) nem történt ilyesmi, így nem tudok kit kérdezni. S igen, velem is megtörtént 10 évvel ezelőtt a tragédia. Egy balesetben halt meg a férjem. Én ekkor 5 hónapos terhes voltam. Eltelt utána 7-8 viharos év, majd 2 éve újra megházasodtam, s azóta született gyors egymásutánjában 2 újabb gyermekem. Én is megtanultam együttélni a múlttal, megvan a helye a lelkemben mindennek, ami akkor volt, s annak is ami most van. Azt persze nem tudom mondani, hogy az új kapcsolatom, családom kárpótol a régiért, pedig minden nap csodát élek velük, de olyan, mintha két életem lenne. Egy nagyon belül elzárva, egy pedig egy kicsit kijjebb, de azért az is a szívemben. Azon ritkán szoktam filózni, mi lenne ha...., de tény, ha akad egy kevés magány és jobban belegondolok, még mindig nagyon fáj. Az idő esetemben nem tompít, csak telenyomja újabb és újabb ingerekkel a figyelmemet. Arra vagyok igazán kíváncsi, más hogy van ezzel.

2009. nov. 16. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm édesapja az ismerősöm 6 éves korában halt meg hirtelen, huszonévesen. Anyukája azóta újra férjhez ment. Onnan már gyerek nem született, de mostohatesóval, pótapukával jól megvannak kb. 10-11 éve.
2009. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!