Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hullámvölgy a kapcsol...

Volt már hullámvölgy a kapcsolatotokban? Mi volt az? Hogy vészeltétek túl, működött utána?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 19:50
 1/4 bix ***** válasza:

egy szeretetre őszinteségre és tiszteletre alapult kapcsolatban is vannak hullámvölgyek. de megoldjátok mert meg kell oldani. és utána is működik. nekem működött, aztán nem, de másik sztori az már.


minden a kettőtök kapcsolatán áll vagy bukik, hogy ki mennyire képes nyelni, tenni a kapcsolatért és kompromisszumokat kötni. idillikus kapcsolat nincs, és még csak hasonló se. a problémák viszont azért vannak hogy megoldjátok, és hidd el ha EGYÜTT csináljátok végig az jót tesz a kapcsolatnak...

2011. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több is volt,de gyakorlatilag mindig hasonló okok miatt.Úgy éreztem én sokkal jobban odafigyelek rá,mint fordítva.Amikor meg szóvá tettem természetesen neki állt feljebb.Aztán egyszer csak "akaratomon kívül"elegem lett a hullámvölgyekből...:)
2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

olyan 1 éves korunk körül a szülei két hónapra hazautaztak, egyedül volt otthon, haverozott, bulizott stb, aztán kitalálta, hogy neki most szabadság kell, ő másokkal akar dugni (nem így mondta), ki akarja élni magát. a reakcióm az volt, hogy 'ha ennyire akarod, szakíts, mert én nem fogok. majd ha vissza akarsz jönni, vagy újrakezdjük, vagy nem.' persze ez már a végső válaszom volt, előtte még vagy két hónapig ment a sírás, meg hogy el akarom engedni meg nem is. aztán ezt kijelentettem, azóta nyugi van. nemrég rákérdeztem, hogy megvan e még ez az érzés benne, azt mondta, inkább velem élné ki magát, velem próbálná ki a dolgokat. de majd ha tényleg úgy gondolja, hogy neki inkább más kell, akkor szakít. és igen, azóta jól megvagyunk :)


17/L

2011. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira mély volt, hogy randizott is egy kur_vával...

De nem történt semmi. Megbocsátottam.

Megbeszéltünk mindent, a hibákat elvárásokat és most elég kiegyensúlyozott és harmonikus a kapcsolatunk.

Már az összeköltözésen agyalunk

2011. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!