Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek, hogy a nagymamam...

Mit tehetnek, hogy a nagymamam ne legyen ilyen utalatos?

Figyelt kérdés

Egy nagy csaladi hazban lakunk,a nagymamam is velunk el.Velem,a.tesoimmal es anyukammal (aki a lanya) nagyon kedves,mindent megtesz ertunk,tenyleg keves nagyszulo tesz ennyit az unokakert...Ezert tisztelem ot es nagyon szeretem,de....Sajnos apukammal mar messze nem ilyen a viselkedese,egyszeruen undoritoan banik vele,sajnos erre nincs jobb szo.Szerintem 10 ferfibol 9 mar megolte volna az anyosat,ha igy viselkedne vele.Most nem irok nagyon konkret peldakat,de apu barmit tesz,az a mamanakk nem felel mmeg.Ha mondjuk sutit sut,neki ,,veletlenul" ,,efelejt" adni.Alig varja,hogy szapulhassa valamiert.Olyan hangnemben beszel vele,mintha a szolgajahoz szolna.Ha kiad neki egy utasitast (mert azt,hogy szepen megkerje valamire,azt el sem tudja kepzelni),es apa megcsinalja,pl megjavit neki valamit,akkor sem koszoni meg,ugy gondolja,hogy az meltosagan aluli.

Komolyan,ha nekem lenne ilyen gonosz boszorkanyaz anyosom en biztos,hogy mar megfojtottam volna.

Nem mondom,hogy apa hibatlan,mert persze nem az,de a mamammal mindig tisztelettel bant,soha nem hallottam,hogy akar a hata mogott,akar szemtol szembe rosszat mondott volna ra,sot,annak ellenere,hogy a mama ilyen mocskosul banik vele o mindent megcsinal azonnal neki es mindig udvariasan viselkedik.

Amugy a nagypapammal kb. ugyanezt muvelte,tonkretette az eletet,csak ezt akkor meg nem fogtam fel,mert kisgyerek voltam.De az unokakat is allandoan ellene uszitotta.

Az a baj,hogy barhogy is torodik velem szeretettel a mama,egyre nehezebben birom elviselni ot,mert latom,hogy miyen ocsmanyul viselkedik az apukammal,akit imadok.Felfordul tole agyomrom,hogy ilyen rosszindulatu,undok es gonosz.

Anyukammal is sokszor osszevesztek mar emiatt,de anya elott altalaban visszafogja magat.

Hogyan valtoztathatnam meg?


20/L


(bocsi,ha sok a hiba,telorol vagyok)


2013. nov. 9. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, miért viselkedik így vele.
2013. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én nagymamám lenne. Sajnos nem fogod tudni megváltoztatni. Nem véletlenül találták ki az anyósos vicceket.
2013. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar kerdeztemvtole,nem is egyszer.Az a baj,hogy szerinte o teljesen normalisan viselkedik es a vege mindig az,hogy o sertodik meg...
2013. nov. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!