Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló a...

Volt már valakinek hasonló a családjában? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nagymamámról van szó. Amit a múltjából fontos lehet, hogy a nagyapám egy nagyon agresszív ember volt, az öngyilkosságba kergette a nagyanyám, de nem volt sikeres. Emiatt zárt osztályra került kb 3 évre. Én csak 4 éve ismerem őt, azért mert anyám gondolt egyet és megkereste, hogy kiderüljön mi is történt valójában, meg voltak a nagyobb családi körben zűrök is nagyapám miatt.


Ami gondot okoz leginkább az, hogy beleüti a dolgainkba az orrát. Kutat, pakolászik a lakásunkban amikor itt van és keveri a sz@rt. Ez leginkább abban nyilvánul meg, hogy pl testvérem jogsit szeretett volna, de igazából a nagymama mondta anyának, hogy ezt akarja a tesóm, közbe meg ő ajánlotta fel, meg most nemrég kimentem neki közértbe és állítólag nem adtam vissza neki 300 ft visszajárót, közbe én ilyenről nem is tudok. És rengetek hasonló eset volt még, hogy másképp történtek a dolgok, mint amit mondott.


Ráadásul hozzánk fog költözni felújítás miatt(van egy külön bejáratú kis lakásunk még a házban, oda fog menni arra az időre), nem is lesz bejárása hozzánk, hacsak nem lesz itthon valaki. Erre meg kitalálta, hogy ő addig akar itt maradni, amíg el nem lesz adva a lakása, de ezt egyikünk se szeretné.


2013. nov. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Az idős emberek vagy testileg, vagy szellemileg épülnek le. Határozottan állítanak valamit - pl oda tette - de nincs ott. Valaki ellopta.A régi dolgokra emlékeznek, a tegnap történtre nem. De ha eljön az idő, hogy képtelenek magukat ellátni,csak jobb, ha a gyereke/ik/ közelében élnek.Anyukád sem lenne nyugodt, ha nem tudná biztonságban. Ez a külön bejáratú éppen jó volna, nem?
2013. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó lenne csak már nem nem egyszer panaszkodott h nem kap kulcsot a lakáshoz és nem érti meg pedig nem lenne nehezére.
2013. nov. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!