Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e már olyan, hogy valaki...

Volt e már olyan, hogy valaki úgy kiteregette a családja ügyeit itt, hogy felismertétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felismertem egy tetováló srácot, aki itt panaszkodott hogy megtudta a nője hogy megdugott egy vendéget. :) Azóta sem tudja, ki kérdezett rá hogy "te vagy az, Gyuszi?" :D
2013. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ciki!
2013. nov. 12. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az. Pedig igazából csak tippeltem, mert az illető is ekkora paraszt, de nagyot röhögtem mikor bejött. :D
2013. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt olyan, hogy a pár mindkét tagja kirakott kérdést ugyanarról. Aztán a válaszadók segítségével megtalálták egymást és onnantól ott ment az egymás oltogatása. Röhejes volt. Ezért van az, hogy ha kirakok kérdést, mindig változtatok rajta annyit, hogy senki ne jöjjön rá. A húgomból nővér lesz, az anyukámból az apukám stb.
2013. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Gyuszinak lehetett volna annyi esze, hogy tagad.
2013. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Buta szegény Gyuszi mint a tök.
2013. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most Gyuszin egy jót röhögtem :)
2013. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igen. én is felismertem, az exem és a baràtnõje kérdéseit, rólam! :D Ràadàsul õk sajàt névvel kérdeztek! De azt csak utàna nézte, hogy de ismerõs sztori. Igaz nem szóltam hozzà, de jót röhögtem, mert akàrhogy szépítették a sztorit, mintenki õket parasztozta le, aztàn fel voltak hàborodva! :D
2013. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyám kérdését ismertem fel (rólam).
2013. nov. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer mintha az egyik barátnőmet ismertem volna fel, épp a férjével voltak gondok, sokáig volt ez téma nálunk, sokat mesélt nekünk barátoknak. aztán rá 1-2 hétre megjelent egy kérdés, ugyanaz a történet, hasonló stílusban írva mintha ő mesélné, annyi, hogy változtatott az életkorokon. :) De nem kérdeztem rá nála, hogy ő írta-e, de szinte 95%-ban biztos vagyok benne. Én ha odáig jutok, hogy kérdést írok ki, én is kicsit változtatok ezen-azon, vagy nem írok le teljesen mindent, hanem koncentrálok a kérdésre, meg a szükséges infókra, vagy általánosítok kicsit. Sosem lehet tudni ki jár erre..:)
2013. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!