Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20éves vagyok a barátom25, az...

20éves vagyok a barátom25, az anyánál lakunk, odaköltöztem hozzá! A tetőteret szeretném beépíteni, és fel költöznénk ahol végre 2-en lehetnénk! Hogy vegyem rá hogy belemenjen, és támogasson?

Figyelt kérdés
A ház hitelből lenne, mindketten dolgozunk! Más akadálya nincs!
2008. júl. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy neki és nektek is jobb lenne mert így őt sem zavarnátok és tiis egyedül lehetnétek!Meghogy mindketten dolgoztok és kifizetitek!
2008. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp közös döntés szülessen. Azt is mérlegelni kell,( tudom, hogy nem fog tetszeni amit írok) hogy hosszútávon jó megoldás lesz-e. Persze, ha végleg elhatároztátok, hogy együtt éltek, talán össze is házasodtok, akkor nagyszerű ötlet. Ha esetleg vmi miatt nem jön össze a kapcsolat, akkor ciki lesz...

De ha elkészül, biztosan jól fogjátok érezni magatokat egy külön lakásban. Minden jót kívánok hozzá!

2008. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem építeném be, még akkor sem ha ez tűnik olcsóbb megoldásnak. Életetek végégig hallgathatjátok a mamát, hogy milyen hálásnak is kell lennetek. Ha csak egy mód van rá, menjetek külön. Tapasztalatból mondom, hidd el.
2008. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!