Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Széthullik a családom, csak a...

Széthullik a családom, csak a páromra számíthatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, amíg vele laktam minden pénzemet elszedte, ruhákat sem tudtam venni magamnak. A legrosszabb, hogy jelzálog van a házon aminek én is tulajdonosa vagyok. Párommal nemrég jöttem össze ami megváltás volt számomra. Jelenleg albérletben lakunk. Anyámhoz nem akar engedni (mondjuk ezt meg is értem azok után amit velem tett) de így nekem nagyon rossz,főleg most, hogy babát várok és csak a páromra számíthatok. Úgy érzem megőrülök. Mit tegyek?
2013. nov. 15. 10:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha egyik helyről átestél volna a másikba. Eddig anyukád dirigált neked most meg majd a férjed.
2013. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2013. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!