Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok? Ki fognak...

Mire számíthatok? Ki fognak rúgni? A szüleim mit szólnak majd?

Figyelt kérdés

Ma órán le kellett mennem az igazgatóhoz mert nem fogadtam szót a tanárnak végül nem kaptam semmit csak beszélgetett velem az igazgató. Vissza felmentem és következő órán (2 volt vele) tényleg meg se szólaltam csak kinevettem halkan a mögöttem ülőket h végig szórakozták az órát és a tanár elkezdett velem ordibálni h milyen szánalmas vagyok meg hülye nem kell ide járnom majd ő elintézi stb. már nem bírtam tovább és felvettem a táskámat, felrugtam a széket ami mellettem volt és eljöttem. Magyarázott valamit de nem hallottam.. visszagondolva hülyeség volt. A szüleim örökbe fogadtak emiatt sok gond volt velem de kb 1 éve azt mondták h ez így nem fog működni ezért megigértem nekik h nem csinálok több bajt. eddig sikerült tartani a szavamat de most megint elkezdtem. Azért reagáltam így mer elegem van h minden miatt én vagyok a hibás meg mindennel csak gyanusítgatnak suliba. Most nem tudom szerintetek ki fognak rakni? Az nem is érdekel annyira de akkor most megint csalódást okozok a szüleimnek és megint nem fognak bennem bízni meg rossz lesz minden és ezt nem akarom. Régen is egy csomót veszekedtünk miattam és az rossz volt, nem akarom átélni megint. Mit csináljak?

17F


2013. okt. 4. 17:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy dolgot nem teszek meg. Nem kérek bocsánatot attól a tanártól.
2013. okt. 4. 17:23
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem akarsz bocsánatot kérni? Elég bután viselkedtél, nem szégyen ezt elismerni. Sőt! Én tök sokra becsülöm azt, aki képes rá.
2013. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Elég szomorú, mert azzal kellene kezdeni.
2013. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó de tavaly is mindig bekavart. Azt mondta hogy ezt meg azt mondtam közbe nem is úgy volt. Azt mondta hogy előtte cigiztem és ez se igaz. Egyszer betört az ablak és az is én voltam szerinte de nem baj hogy aznap épp hiányoztam a napló szerint is. Elintézte hogy igazgatóit kapjak amiért állítólag cigiztem. Év végén is megbuktatott de átmentem. Ilyentől sose fogok bocsánatot kérni!
2013. okt. 4. 17:31
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Pedig egyedül azzal tehetnéd jóvá, ha bocsánatot kérsz.

Nem attól leszel király gyerek, ha megmakacsolod magad és csak azért se teszed meg. Bátorság kell ahhoz is, hogy elé állj és kimondd azt a két nyavalyás szót, ha másért nem, a szüleid miatt.

Órán meg nem röhögünk. És normálisan viselkedünk. Az meg, hogy felrúgtad a széket és kirohantál - ezért igenis jár a tanárnak a bocsánatkérés. Képzeld már magad a helyébe... Egyszerre száz dologra figyel, ha egy pad felől szűrődig a zavaró hang, nem mindig egyértelmű, ki is a zaj forrása. Rád amúgy is be volt rágva (jogosan), persze, hogy téged ordított le.

Valahol megértelek, részben nem te tehetsz róla, hogy ilyen a természeted, de nem egy évig kell bírni a "jó kisfiú" státuszt. Ha nem akarsz a szüleidnek csalódást okozni, akkor rendezd a helyzetet, ahogy egy intelligens felnőtt emberhez illik.

2013. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt meg, ha egy tanár pikkel rád, nem úgy kell elintézni, hogy még plusz okot is adsz rá.
2013. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy az én hibám is mert előző órán tényleg pofáztam azt bevallom de a másikon nem. Na de az elsőn is nem csak én beszéltem hanem kb mindenki de persze h velem kell kibaxni. Már olyan ideg volt bennem h ha nem jöttem volna ki azonnal akkor nagyobb baj történt volna. Csak úgy dobogott a szivem.
2013. okt. 4. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt kettes. Nyilván nem volt könnyű gyerekkorod, és látom a kérdésedből, hogy jó uton haladsz, és büszke lehetsz arra, hogy kevesebb balhéd van. :)

Attól még, hogy a tanár igazságtalan volt és hibázott korábban, attól még MOST te hibáztál. Ha te bocsánatot kérsz tőle, akkor azt teszed, amit ilyen helyzetben tenni illik. Az, hogy igazságtalan volt veled, az szomorú, de előfordul - ha tudja, neki is illene bocsánatot kérnie tőled természetesen.

2013. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy ha valaki korábban sokszor csinált bajt/viselkedett vele zavaróan, akkor ahhoz, hogy a javulást a tanárok értékeljék, ahhoz komoly változás kell. Ha sokan beszélgetnek, a tanár alapból annak szól, akivel korábban sok gondja volt...
2013. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké legyen bunkó velem de ne gyártson már sztorikat mert ez valami rohadt idegesítő és neki adnak igazat akkor is ha egy fél iskola tudja bizonyítani h hol voltam meg mit csináltam :s
2013. okt. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!