Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivagyok bukva, ugy érzem...

Kivagyok bukva, ugy érzem senkire sem számithatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és 2hét mulva mennem kell egy kivizsgálásra ami nagyon megalázo lesz számomra. (az hogy mi bajom van nem derült még ki, vagy semmiség vagy nagy baj) és egyszerűen ugy érzem senkire sem számithatok.Mindenkinek van elég baja nem akarok senkit a gondjaimmal traktálni, de ha igy folytatom megfulladok. Életemben nem féltem még ennyire valamitöl mint ettöl a vizsgálattol(ami vélemények szerint kellemetlen, fájdalmas, és megalázo)mostanság tiszta ideg vagyok, és senki nem ért meg. Ma kitörtem, és anyának elsirtam magam (ha ideges vagyok sirhatnékom van) eddig birtam tartani magam, egyszerűen utálom hogy meg kell játszani azt hogy nem aggodok, nem félek, amikor legszivesebben üvöltenék. Erre rám van mondva hogy én mártirkodok, hisztizek stb.(persze ha másnak van valami baja a családban én mindig legyek rá tekinettel, nekem meg kell őt értenem) A barátaimnak sem nagyon mondom a gondjaimat van nekik is gondjuk bajuk, és hogy várhatnám el hogy megértsenek ha a családom sem képes erre? Teljesen kivagyok bukva. Nem vagyok depressziós, életvidám vagyok, csak az utobbi idöszakban jött rajtam ki ez. Mit tehetnék? nem tudom kire számithatok.
2013. nov. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tippelek: vastagbéltükrözés.

Ha beletrafáltam, akkor írj privit. Nekem is volt.

2013. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elhiszem,hogy a barátaidnak is van elég gondjuk,bajuk,de gondolom ők is számíthatnak rád,hát akkor neked is kéne tudni számítani rájuk.

A másik meg,hogy hiába nem a családod,lehet jobban megértenek.

(Ha már olyan a család hozzállása amilyen)


Esetleg másvalaki nincs akivel meg tudnád beszélni az egészet?Egyéb,értelmes rokon.Vagy talán az osztályfőnök,aki rendes,és el mered neki mondani,mert nem mondja senkinek.Vagy az iskolaorvos.

Akár a saját orvosodat is mondanám,aki beküld erre a vizsgálatra..

Ha már a család nem hallgat meg,még mindig jobb kibeszélni másnak,mint megőrülni ebbe.(!)

2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiadhatod magadból, de ne másokon vezesd le a feszültséget! Nem igazságos. Bárkinek elmondhatod akiben bízol, mert társadalomban élünk, közösségben, mindenkinek szüksége van a másiktól vmire, ezen ne aggódj. Olyan ember nincsaki mindent meg tud magának teremteni. Betegséggel kapcsolatban meg, önuralom, és pozitív hozzáállás! A szervezet gyógyítjaönmagát, de hastresszelsz akkor az immunodalig fog dolgozni és neked lesz rosszabb. Nyugodj meg!
2013. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!