Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 22 éves tényleg vénlány,...

Egy 22 éves tényleg vénlány, ha még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

A cikk miatt jutott eszembe a kérdés:


[link]


2013. nov. 15. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Hát érzelmileg valszeg gyerekes marad.. De nem hiszem.
2013. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most testi kapcsolatra gondolsz,vagy "együtt járásra"?Attól,hogy nem fekszik le mindenkivel,még nem vénlány.Egyre ritkább,de van,aki igenis megvárja az esküvőt,és a férjének adja csak oda magát.Olyan is van,aki egyik kapcsolatból(és ágyból)megy a másikba és még 40 évesen se jó neki senki.Na,az vénlány.22 évesen még senki nem késett le semmiről.
2013. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vénlány nem az "hivatalosan", aki egy bizonyos kor után még nem ment férjhez? Amúgy ez hülyeség szerintem, mondjuk eleve utálom ezt az oldalt, ami a cikket közölte.
2013. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
22évesen semmiről nem vagy lemaradva!!!
2013. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy hatásvadász cím, semmi több. Nagyon szomorú az, ami a cikkben van.


Egy barátnőm 25 évesen vesztette el a szüzességét - néhány hónapja. Nagyon boldog, és nem bánja, hogy eddig várt vele.


Egy másik barátnőm szintén 25 éves, még szűz, és nem volt kapcsolata. Visszahúzódó, félénk lány, a tanulásra és a munkájára koncentrál. Alacsony az önértékelése. Kicsit zavarja a dolog, mert szeretne férjet, gyerekeket, de nem gondolja azt, hogy el van késve.


Én 26 éves vagyok, bő egy éve van férjem és most várjuk az első gyerekünket. Egy osztályba jártunk anno. Nem mindenki egyforma.


Egy 22 éves nem vénlány. Akkor se, ha még nem járt senkivel, akkor se, ha még szűz, és akkor se, ha még nincs férjnél.

2013. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

nem feltétlen vénlány, de akárki akármit is mond, szerintem nem normális, hogy valakinek 20 éves kor felett még nem volt párkapcsolata, vagy legalább erre irányuló próbálkozásai. Most nem a szexre gondolok, de hogy együttjárás se volt, az bizony nem normális. Én is ismerek ilyen embereket, mindannyian visszahúzódóak, gátlásosak, alacsony önértékeléssel küzdenek, és nem tudnak kb. semmilyen emberi kapcsolatot kialakítani vagy csak nagyon nehezen.

A párkapcsolatok kialakítása bizony már kamaszkorban is megjelenik, és ez az ami teljesen természetes (persze az ésszerű határokon belül). Bizony akinek huszonévesen nem volt még semmilyen kapcsolata, az pszichésen valamilyen szinten éretlen.

2013. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Manapság nem értelmezhető a vénlány fogalma.


Régen valóban úgy működött, hogy ha egy lány nem ment férjhez 20-22 éves koráig, az már öreg volt és senkinek nem kellett. Ő is pontosan tudta, hogy esélye nincs már a házasságra.


De a mai világban ez már szerencsére nincs így. Egyébként szvsz egy pont a mai világnak :)

2013. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24%
Nem de egyre nehezebb lesz a kapcsolatépítés.
2013. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!