Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vénlány lennék, mert...

Tényleg vénlány lennék, mert 26 évesen nincs férjem?

Figyelt kérdés

A családom szokta mondogatni, nagyon idegesít. Nemrég töltöttem be a 26-ot, kb. 2 éve mondogatják ezt. Igaz, jelenleg párom sincs, de attól még nem érzem magam vénlánynak. Lehet naiv vagyok, de az első velem szembe jövő férfihez nem megyek hozzá, csak ahhoz, akinél azt érzem, hogy tényleg ő az akivel le akarom élni az életemet.

Ti mit gondoltok erről?


2013. okt. 20. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Én 28 évesen is "szingli" vagyok, mégsem érzem magam vénlánynak... :S
2013. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. :)Én 28 vagyok, igaz jövőre lesz az esküvőnk, de több néhány évvel idősebb ismerős is van, akinek nincs párja. Ha 35 évesen nem lesz senkid, akkor már lehet mondani, de akkor se lesz közük hozzá.
2013. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért lennél az. A családodban lehet körön házasodót mindenki azért mondják. Nálunk generációk óta nem házasodott szült senki 30 előtt lehet azért nem mondják nekem.
2013. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Rám 35 évesen talált rá az igazi.. :) Butaság ez a vén lányosdi. Van akinek hamarabb, van akinek később jön össze megtalálni a boldogságot. Nem korfüggő.
2013. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnököm lassan 40, most sincs férje, meg senkije mégis boldog. Lehet épp emiatt. :D
2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
helyes,nem is szabad elkapkodni....a családod viszont jó primitív,ha ilyen véleménnyel vannak rólad,már bocs.
2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Penny888 válasza:
69%
Én is 26 éves vagyok. Nekem van barátom, de a családom ellenzi a kapcsolatomat. Jópáran mondták, hogy ráérek az esküvővel. Meg azt is, hogy majd eljön az igazi. Remélem, hogy így lesz...!
2013. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem, manapság nem számítasz annak. 100 évvel ezelőtt már lehet mindenki azt mondta rólad, hogy megmaradsz vénkisasszonynak, de akkor mások voltak a szokások. :)


Én 27F vagyok, nekem is mondogatja a családom, illetve a szüleim, hogy jó lenne már családalapításon gondolkozni - de szintén nem találtam olyat akivel érdemes lett volna.


Ezért nem gondolom őket primitívnek, a #6-os válaszolót viszont annál inkább, mert ismeretlenül, egyetlen mondatnyi információ alapján kimond ilyet egy másik emberről...

2013. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
A családod begyepesedett, ódivatú, ennyi. Nem kell velük foglalkozni, hallgass rám.
2013. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem világ életemben ezzel szekáltak. 21 évesen lett egy barátom, ő volt az első, akkor anyu megnyugodott. :D

Aztán 3 év után szakítottunk. Eleinte nagyon mellém állt, mindig mondta, hogy inkább maradjak egyedül, mint egy boldogtalan kapcsolatban.

Azóta én is 26 lettem, és mostanában már jönnek azért a célzások, hogy vénlány maradok. Meg próbál mindenféle idiótára rábeszélni...

Bátyám meg csak egyszerűen nem normálisnak nevez, szerinte legalább már 4-5 pasival dugnom kellett volna...

Hát ilyenek a családtagok. :)

2013. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!