Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom magához veheti a volt...

Párom magához veheti a volt párja kislányát?

Figyelt kérdés
Párom volt élettársa iszik és ordibál a gyerekeivel, akik 16, 11, 8 és 1.5 évesek. Párom szeretné a legkisebb gyereket magunkhoz venni (én nem nagyon, de a párom miatt beleegyeznék). Szerintetek megteheti?
2013. nov. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ha iszik az ex, akkor igen meg.. csak azt nem értem miért csak a picit... mindet elhoznám... viszont neked meg annyit mondanék, ha kellett a pasi.. gyerekekkel együtt kelljen... egy ártatlan piciről beszélünk... ha nem tudod szeretni őszintén a gyerekeit jobb ha most szétmentek... mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője...
2013. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő az apja? Ha igen, indíthat gyermekelhelyezesi pert. Ha nem, akkor semmi koze hozza, semmit nem tehet.
2013. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az ő gyerekei, ő csak nevelte őket fél évig. A kicsi lány nagyon a szivéhez nőtt.
2013. nov. 15. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a vér szerinti apja, akkor az esélye szinte nulla.
2013. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy mind a 4-et, vagy egyiket sem.Ez igy fair.
2013. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek nincs egy normális rokona aki gondoskodna róluk.
2013. nov. 15. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és így most visszaszívom a rólad mondott véleményem... bár én nagyon gyerek centrikus vagyok... de igen semmi köze a picihez... joga biztos nincs magához venni... gyámügyön bejelentheti hogy hogy bánik az ex a gyerekekkel, ők majd intézkednek... viszont akkor otthonba fognak kerülni, jobb esetben nevelőszülőkhöz... ahhoz hogy ti neveljétek nem látok sok esélyt... ha csak az anya le nem mond a gyerekről a párod javára... (nyílt örökbefogadás) viszont annak megvan a maga hosszadalmas útja... és igazából kétlem hogy lemondana róla... :/
2013. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs mit tenni, majd valaki bejelenti az anyukát
2013. nov. 15. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
A párod jogilag egy vad idegen esélye sincs és különben se húspiac hogy a legkisebbet csak úgy elviheti...
2013. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!