Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim folyton kritizálják a...

Szüleim folyton kritizálják a barátomat. Miért nem akarják elfogadni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, az elsődleges dolog, ami miatt már eleve nem kedvelik, hogy olasz, és én bizonyára csak azért vagyok vele, mert jól néz ki, és az egyéb dolgokkal (mint pl. hogy bunkó) nem is foglalkozom. Pedig egyáltalán nem olyan, mint amilyennek képzelik, csak jobban meg kéne ismerniük, amire nem képesek, mert nem szimpatikus nekik. Eddig néhány szót váltottak csak, és már abból elítélték. Engem meg zavar a viselkedésük, mert minden beszélgetésünknek csak veszekedés a vége, és én nem szeretnék velük rosszban lenni, barátommal meg nem szeretnék szakítani.


17/l


2013. nov. 15. 21:50
 1/2 anonim válasza:
Nem akarják elfogadni, hogy olasz, az is hozzájárulhat. Meg ne figyelj rájuk, ne a szüleid döntsék el, ki a barátos. Ha neked tetszik, akkor nincs semmi gond, ez a te döntésed.
2013. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*ki legyen a barátod.
2013. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!