Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám? Hogyan...

Miért ilyen anyukám? Hogyan tudnám elfogadtatni vele a barátomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem értem miért kezel anyukám úgy, mint egy óvodást, mikor már 17 éves vagyok. Én vagyok a családban a legkisebb, és még mindig nem értik, hogy jövőre 18 leszek. Semelyik barátomat nem bírják. Mindenkiben találnak valami hibát. Pedig tényleg nem vagyok rossz lány. 3 havonta, ha egyszer elmegyek bulizni az is olyan, hogy haverokkal filmezünk. Részeg sem voltam még sosem. Jól tanulok, egyetemre is szeretnék menni. Most van barátom. Az első. Nagyon szeretem. Vele konkrétan az a probléma, hogy fiatalabb nálam pár hónappal, és autószerelő suliba jár, tehát nem elég jó nekem, és "túl zöld, mit akarsz tőle?" És még meg se mondtam neki, hogy járunk, csak célozgattam. Semmi ilyesmiről nem merek vele beszélni. Nem értem miért kell velem így viselkedni. Nem bírom ezt a nyomást már magamon. Mit tehetnék?


2013. márc. 24. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, szerencsére az én szüleim hamar elfogadták őt és nagyon jóban vannak. Megértem az álláspontod, a nagyszüleim, pontosabban a nagymamám ilyen. Eddig még csak a barátomat nem kezdte ki, de a gyerekkori legjobb haverom, akit 3 éves korom óta ismerek, meg az egykori legjobb barátnőmet is elüldözte. Mindenkiben talál kivetnivalót, meg kitalálja, hogy szerinte milyen rossz emberek. Nem is kell mondanom, hogy tönkretette a barátságaimat (nagy részét). Én nem tudtam ellene mit tenni.
2013. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!