Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Nem tudom...

Tudnátok segíteni? Nem tudom mit tegyek! Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Szóval, a szüleim elváltak, de anyu összejött egy pasival már jó pár éve. Viszont tudom, hogy csalja anyut. Előttem nem tagadja, nem titkolja, néha megkér, hogy falazzak neki, mint most. Anyu elment a hétvégére, ide hozta a nőjét, és megkért, ha anyu hív, akkor mondjam neki, hogy fát vág, vagy valami, a lényeg, hogy anyu azt higgye minden rendben.

Azt mondta ne mondjam el anyunak, majd ő megbeszéli vele. Szerintetek mit tegyek?

Kérlek titeket csak olyanok írjanak, akiknek elváltak a szülei.. :(((((((((



2013. nov. 16. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

És fizet legalább ezét? Vagy ad valami juttatást?

Ha nincs hasznom belőle nem falazok, főleg nem a mostoha apámnak aki elég szemét hogy csalja anyádat. Ha nem ez az első eset miért nem mondtad még el anyádnak?

2013. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem falaznék a helyedben.
2013. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pofátlanságot! Oda viszi a nőjét, Téged kér meg, hogy falazz neki.. Ez már nem is ember, hanem egy hernyó.

Mondd meg neki, nőt küldje haza, Te nem falazol neki tovább, Anyukád hazajön, álljon elébe, és mondja el az igazat. Kap rá 1 teljes napot! Ha nem teszi, elmondod TE!

Ne engedd, hogy így megalázza Anyukádat! Egy ilyennek kívül tágasabb.

2013. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Vedd csak fel videóra, van a telódon! Most nem kellene a szívrohamot hozzi anyukádra, de ha hazaért leülteted a palival hárman, és ott mitatod meg, hogy lássa a reakciót! Aztán megmondod hogy szeretlek anya, te nem ezt érdemled!
2013. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocs, a helyesírásjavító áldásos hatása..
2013. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én soha semmilyen körülmények között nem falazok senkinek a hazugságához vagy egyéb mentális diszfunkciójához.


Gondold el, anyukádnak joga van tudni azokat a dolgokat, ami alapján ELDÖNTHETI, akarja-e ezt a férfit vagy sem.


Ha jól veszem ki, ő lakik nálatok, igaz? A lakhatását és azt hogy kiszolgálják, nem akarja elveszíteni. Erre kell neki anyukád. Anyukádnak ebből semmi "haszna" nincs, csak a becsapottság, és hogy esetleg a szomszédok, akik szintén látják, mi folyik, sajnálnak Titeket.

2013. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyértelmű. Anyukád a fontos vagy egy idegen pasi? Természetesen nem falaznék neki, sőt azonnal elmondtam volna anyukámnak.

Te miért falazol?

2013. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az még, h anyukádat megcsalja, igaziból a mai világban.. Nem mondom, h elfogadható, de valamilyen szinten már óránként történik ilyesmi. De ez, h elötted, és még falazz is neki.. Én is mindenképpen azt javaslom, h vedd fel a telefonoddal, és amikor haza jön anyukád, és hárman vagytok, mondd meg neki, h akkor xy (nevelőapu) most akkor el lehet kezdeni és kitálalni, mert eleged van.

Ha nem mondja, vagy azt mondja, nem tudja miről beszélsz, akkor mondd meg neki, h a nőről, akit ma ide hoztál.. Ha még mindig tagadja, akkor mutasd meg anyukádnak a bizonyítékodat. Ez undorító, amit ez a pasi művel.

2013. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na még ilyet sem hallottam, és te ezt mindig elnézted?Hány éves vagy? A saját anyámat nézem, hogy megalázzák, ez a pasi ezek szerint megteheti. Nincs rokonod, hogy valakit odahivjál, hogy lássa mi zajlik?
2013. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves 21 éves(!) :-o lány: az a kérdésed, hogy van az édesanyád, akit egy vad idegen fószer átver, és Te falazzál-e az idegennek. Szerinted?

És én még azt hittem, h. az ilyen korú lányok az édesanyjukkal majdhogynem szétválaszthatatlan barátnőkké lesznek, akik örök "nőszövetséget" fogadnak egymásnak....

Nem is értem a kérdést....

2013. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!