Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy beszéljek...

Mit csináljak, hogy beszéljek erről? 12/L

Figyelt kérdés
Most vagyok 12 éves, azaz abban a korban vagyok amikor "fejlődök". A lényeg, hogy az ilyesmikről nem tudok beszélni az anyukámmal és van egy nővérem de vele se. Úgy érzem, hogy nem vesznek komolyan. Hogyan beszéljek erről, mert leülni velük nem tudok.

2013. nov. 16. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát így ne nagyon beszéld ezt velük meg.Vagy pedig nyiss valahogy feléjük,hogy te kérdezni szeretnél,vagy hasonlók.

Amúgy tőlem is kérdezhetsz és hülyeséget nem fogok mondani!


17/L

2013. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%
ha tényleg olyan választ szeretnél kapni, akkor fordulj az iskolaorvoshoz, mert ő tud segíteni
2013. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
ha kíváncsi vagy menj el akár az iskola könyvtárba, ott is tartanak ilyet pont az ilyen esetre és nem kell pironkodnod se.Vagy a Szabó Ervin könyvtár is tele van mindennel amit tudnod kell.
2013. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is segítek szívesen, ha gondolod. Írj bátran!

22/N

2013. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szia. Esetleg vegyétek meg ezt a könyvet. Én is ebből tudtam meg mindent. [link]
2013. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
81%

Elég szomorú, az amit itt olvasok.


Én magam is szülő vagyok, de a gyermekem soha semmit nem szégyellt megkérdezni

S inkább a családodat kérdezd meg, mint hogy butaságokat halj másoktól.

Mitől vagy ennyire elzárkózott, ez nem igazán jó,

"Jelenlevők mindig kivételek"


Ha gondolod É is segíthetek, privátban írj.

2013. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám megvette az 5ös által linkelt könyvet. Azthiszem nem volt annyira ciki mint egy anyalánya beszélgetés.
2013. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyudnak vagy a noverednek akkor, amikor nincsenek nagyon elfaradva es van rad idejuk, hogy szeretnel beszelgetni veluk. Ha nyitottak a beszelgetesre(azok kene legyenek) nyugodtan kerdezoskodj.Ellenkezo esetben tolunk is kerdezhetsz dolgokat.
2013. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia :)

Én fiú vagyok, szivesen segítek egy fiatalabb, tapasztalatlanabb lánynak. :D viccet félretéve, nyugodtan írj. Most 14 vagyok, és két éve nekem is voltak nehézségeim.

2013. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Behalok az utolsón. Ez be szokott jönni?
2013. nov. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!