Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom kint...

Mit tegyek, hogy a párom kint cigizzen? Hiábaa mondom neki, hogy menjen ki mert büdös a lakás azt mondja nem fog kimenni a saját házából. Teregetni sem tudok mert csupa cigiszagú lesz a ruha. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Házban laktok? Nem értem miért nem megy ki... Mi társasházban, ráadásul erkély sincs, a párom mégis lemegy a 4. ről a ház elé. Mondjuk vannak gyerekek, de ha csak én kérném, akkor is lemenne. Ez nem egy nagy dolog.

Kérd meg, hogy legalább az ablakban szívja, hátha erre hajlandó.

2013. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
akkor mondd, hogy legalább az ablakon hajoljon ki
2013. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha kinyitjuk az ablakot akkor nagyon hideg van. Az a baj, hogy az övé a ház és így nem szólhatok bele semmibe.
2013. okt. 9. 13:21
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen a cigi az kényes téma, a párom is szokott bent cigizni, pedig nem szeretem. Már lemondtam arról, hogy ebben a lakásban erről leszoktassam. Azt beszéltük meg, hogy ha elköltözünk az új lakásba egyikünk se gyújt rá, vagy ha esetleg közbe gyerekünk lesz akkor meg alap lesz, és utána már nem változtatunk rajta. Elfogadtam tehát ezt a dolgot. Ha rágyújt és nem szellőztet utána, akkor megteszem én. Hamar kiszellőzik és a friss levegő meg hamar felmelegszik. Kössetek kompromisszumot, vagy költözzetek el közös házba és ott már új szokásokat alakítsatok ki közösen.
2013. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Azért annyira hideg nincs még. Vedd el tőle a cigit és húzd le a vécén.
2013. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Teregess másik szobába...


Én is dohányzom a lakásban, de csak egy helységben. 10-20 perc alatt kiszellőzik, és kész. Ha nagyon zavar, vedd elő a ventilátort, az is mozgatja a levegőt.

2013. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Te vagy a bejárónője? Mosol, teregetsz, és ne szólj bele semmibe, mert nem a tiéd a ház? Ő meg telefüstöli a munkád? Sosem értettem azokat a nőket, akik ilyen alárendelt viszonyban nem szólalnak fel... de ha te nem akarsz kiállni magadért, akkor vagy elviseled a füstöt és teregetsz ködben, vagy nem mosol, míg nem szellőztetsz. N30
2013. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, magam is dohányzom, valószínűleg semmit nem fogsz tudni tenni... mondjuk az olyan ötletekről erősen lebeszéllek, mint az #5-ös...

De ha már együtt éltek, akkor nyilván nem 3 napos a kapcsolatotok, nem? Gondolom úgy vállaltad vele a kapcsolatot, hogy tudtad, hogy dohányos. Ahhoz mit szólnál, ha ő is neki állna téged megváltoztatni akarni?

2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy az övé a ház és így nem szólhatok bele semmibe. - hát ez egy őszinte, bizalmon, kölcsönös megbecsülésen, és igaz szerelmen alapuló kapcsolat lehet :)
2013. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Mi van akkor ha az az ő lakása? Semmi! Ha egy pár összebutorozik akkor a minimum, hogy kompromisszumot kötnek. A párodat különösebben nem érdekli, hogy mit akarsz....

Az én párom is dohányzik már több éve, de sosem volt ilyen problémánk. Ő nem dohányzik bent. Nem csak miattam nem, hanem van olyan iényes, hogy ját maga miatt sem bent cigizik.

2013. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!