Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik hogy a...

Nagyon rosszul esik hogy a saját férjem, a gyerekem apja le dagatozott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sovány az tény, 155 cm és 63 kg!

De szerintem sovány sem nagyon rosszul esik! 1 éve szültem-


2013. nov. 18. 20:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, nem fogalmazott valami finoman, az biztos. Gondolom szules elott nem 63 kiló voltál, o olyan karcsúnak szeret igazán.
2013. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
51%

És ezt a "le dagatozást" hogyan kell elképzelni? Ültetek a kanapén egymást átölelve és a férjed hirtelen azt mondta "Szivem, dagadt vagy"

Vagy pedig épp veszekedtetek, te sértegetted, ő begurult és visszasértegetett?

2013. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
55%

Elárulnád, hogy mégis milyen szövegkörnyezetben hangzott el a sértése? Mert azért nem mindegy, hogy veszekedés közben csúszik ki valaki száján vagy szándékosan gázol bele az önbecsülésedbe...


Ráadásul számodra itt nincs jó válasz, mert

a) tényleg kövér vagy (a férjed szemében), csupán te nem így látod

b) nem vagy az és csak a férjed túlzott.


Eddig nem tett semmilyen célzást a súlyodra soha?

2013. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
7%
Szülés után 1 évvel még vékonyabb voltam, mint terhesség előtt. Ráadásul egy 155 cm-s nőnek ez a súly sok, főleg első gyerek után.
2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
71%
Mondd azt, hogy akkor keressen egy sovány csajt, te meg keresel egy normális pasit, aki elfogad. Bár szerintem élvezetből csinálta, élvezi, hogy fáj neked, meg hogy ő a domináns, te meg az alárendelt. Normális ember nem dagadtozza le a párját, ennyi.
2013. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
4%
Amig ki nem veri a szemed, fel se vedd
2013. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
20%
155 kg-hoz igenis sok a 63 kiló. Egyrészt a terhesség nem azt jelenti, hogy törvényszerűen hízni kell, másrészt pedig szoptatás alatt is oda lehet figyelni, hogy normálisan egyél és ne a kanapén növeszd 0-24-ig a s*egged. Az persze megint más téma, hogy a férjed egy tajparaszt. Nem lennék a helyedben...
2013. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
7%
*155 cm-hez.
2013. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Dagadt vagy. A gyereket meg ne használd fel kifogásnak a fogyás ellen. Tornázz vele együtt. Élvezni fogja. A fèrjedre meg bízd rá a gyereket esténként és menj a konditerembe. Diéta + heti 3x sulyzós edzés + heti 2x Aerob. Tavaszra bombázó leszel. Sok sikert!
2013. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
82%

nem, nem fáj az igazság, csak épp "messzelátók" nem léteznek. Márpedig ti azok vagytok, ha 2 adatból megmondjátok, hogy kövér.

Nekem magában 3 kiló a két mellem, most gondold el, ha még tej is van benne. Észlények.

Majd megnézem, hogy nektek egy 1éves mellett hogy lesz energiátok heti 3 súlyzós meg 2 aerob edzésre.


Kérdező! Ha te jól érzed magad a bőrödben, csak az a lényeg!!! Nem lehet, hogy azért látja így a férjed, mert csak mackóban meg 3XL-es pólóban vagy otthon? Csípd ki magad, menjetek el vacsizni, moziba, vagy valahova, ahova csinibben lehet felöltözni. Szerintem az lehet a probléma, hogy "eltunyultál" - nem rosszból, csak nem tudok jobb szót!


Amúgy szülés előtt hány kg voltál?

2013. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!