Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok haza menni, utalom...

Nem akarok haza menni, utalom a csaladomat. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Utalom mert mindig mindenert en vagyok a hibas meg akkor is ha tudjak, hogy nekem van igazam. Van ket tesom akik kisebbek nalam de veluk meg anyammal se tarsalgok. Ketszinu barom az osszes. Apukam volt csak ertelmes a csaladban de 3 eve meghalt, na azota anyam is egy idiota. Jobban elment az esze mint amennyire el volt menve foleg miota uj pasija van es az is nalunk lakik. Annyira utalom oket hogy neha mas haverjaimnal lakok par napig vagy hetig de ez igy nem jo nekem. Meg nem tudok elkoltozni mondjuk a ruhakat meg neha a kajat is magamnak eszem. Este meg ejszaka megyek haza sulibol reggel meg megyek is. Nem jo igy elni. Mit csinaljak hogy jobb legyen?

19/F



2013. nov. 19. 13:49
 1/8 Je Veux ***** válasza:
Kollégium?
2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fizetik ki
2013. nov. 19. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg keress diákmunkát/részmunkaidős melót suli mellett, spórolj aztán lépj le. Híd alá gondolom nem akarsz menni.
2013. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoktam melozni ket helyen is neha de jobban mar nem tudok sporolni. A sulit meg nem akarom abba hagyni. Tavaly jobb volt mert kaptam osztondijat is de mar nem kapok :s
2013. nov. 19. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha középiskolás vagy, a kollégiumi térítési díj az étkezést is tartalmazza, magyarul a lakhatás ingyenes (írtad, hogy ételt magadnak veszel).


Főiskola/egyetem mellett lehet annyit dolgozni, hogy egy szobát bérelj egy közös albérletben másokkal.

2013. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bigskorpio válasza:
Az jó, hogy dolgozol is!! Szorítsd össze a fogad és tarts ki, amíg a saját ellátásodat meg nem tudod oldani. Előtte lépni nem érdemes. Nagyon könnyen elindulhat a lecsúszás útján az ember, visszamászni meg szinte lehetetlen.
2013. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy tanulj estin, és akkor tudsz mellette dolgozni
2013. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akkor vegyél albérletet
2013. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!