Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztünk otthon haza se...

Összevesztünk otthon haza se akarok menni? Megoldhatók - e a bajok?

Figyelt kérdés

folyton isznak, sokat is

velem is kiabálnak, de már unom nagyon

23 éves vagyok, épp végeztem az iskolával de magammal nem tudok még mit kezdeni

unom őket nagyon

annyira megutáltatják magukat, hogy később se foglalkoznék velük


2013. okt. 6. 17:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbálj meg velük beszélni nem lesz egyszerű, mert tudom én is, hogy ha iszik valaki és rákap hajthatatlanok de meg lehet próbálni. Vagy pedig állj saját lábadra, ne törődj velük... keress inkább munkát ha nem tudsz magaddal mit kezdeni addig sem vagy otthon és pénzed is lesz. Mondjuk valamilyen szinten magukra se kéne hagyni, mert a helyzet rosszabb lesz. 19/L
2013. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az élettől is elmegy a kedvem tőlük és azon gondolkozok az enyémtől hogy szabadulhatnék meg
2013. okt. 6. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszabadulni kell az élettől, hanem célt adni neki! 23 évesen, frissen végeztél a sulival (gondolom vagy OKJ, vagy egyetem) el lehet menni dolgozni, önállósodni, függetlenedni!
2013. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
van ahol havi 32 000 egy szoba rezsistül. ha ez igaz s szerzel munkát ennyi mellett gyűjthetsz is...
2013. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és élvezheted a szabadságot, nyugalmat és plusz végzettségeket szerezhetsz
2013. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ezen nem szabad gondolkozni, hogy szabadulhatsz meg az élettől... Ha majd egyszer boldog leszel visszagondolva tudni fogod mekkora baromság lett volna... a problémákat megoldani kell nem zagyvaságokon gondolkozni :)
2013. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az a baj hogy csak egy életed van. nem kettő vagy három, kár lenne elpocsékolni. oké h lélekvándorlás de mi van ha mégsincs?
2013. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(mellékesen megjegyzem, hogy én nemcsak hogy nem hiszek a lélekvándorlásban, de már az előző életeimben sem hittem benne...)
2013. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az én szüleim is isznak. én 18 évesen jöttem el otthonról. megvolt az érettségim és elköltöztem. először a párom szüleihez, aztán lett mindkettőnknek munkája és albérletbe mentünk. azóta saját házunk van és két gyerekünk és most öcsém van abban a helyzetben hgoy alig várja hogy 18 legyen és leléphessen. azóta még jobban isznak a szüleim, apám agresszív, nem dolgozik a nagyanyámon élősködik. én sem foglalkozom velük. nem voltam náluk több mint egy éve. ők néha eljönnek hozzám "megnézni" az unokákat de inkább csak pénz kunyerálni. rossz mert jó lett volna ha a szülői háttérre lehetett volna támaszkodni, néha megkérdeztem volna a szüleimet egy két dologról, de ők nem olyanok. örülj neki hogy eddig kibírtad és hidd el nekem hogy innentől már csak jobb lesz. dolgozol kitűzöl egy célt magad elé és élvezheted az életet alkoholista szülők nélkül.
2013. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha épp végeztél keress munkát,bármilyet.Most van éppen lakahatási támogatás olyanoknak ,akik az otthonuktól távol vállalnának munkát,elsősorban a versenyszférában.Albérletre és rezsire lehet költeni a kapott pénzt.
2013. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!